מגדלי תמיכה - אקרו

 
מכבי ציוד בניין בע"מ משווקת מגדלי אקרו לעמידה בעומסים כבדים (עד 24 טון) ולגובה רב. מדובר בפתרון הנפוץ, הבטיחותי והקל ביותר לשימוש לצורך תמיכה, יציקות, תפסנות אלמנטים אופקיים ועוד..

ענף הבנייה נחשב לענף פופולרי שכל הזמן דורש חידושים ופתרונות יעילים. כל רגע נבנים עשרות אלפי מבנים בכל רחבי העולם, וגם בישראל אפשר לחוש בתאוצה בענף. אתרי הבנייה יכולים להיות אתרים שיש בהם גשרים ומחלפים או אתרים של בניינים גבוהים שמיועדים למבנים ציבוריים או למטרת בנייה פרטית.

בשל ההאצה בענף, מתעצם גם הצורך להעניק את מלוא הביטחון באתר ולהסתייע באביזרים נלווים. אי לכך, יש היום מגוון של חברות שתורמות רבות לענף ומייצרות פיגומים, ציוד נלווה ומגדלי תמיכה שעוזרים בעומסים כבדים, מסייעים לפועלים שעובדים בשטח וכו'..
 

מגדלי תמיכה

 
מגדלי תמיכה "אקרו" כבד ו"קל" לעומסים עד 24 טון, משמשים לתמיכת תקרות, קורות, גשרים, מחלפים, סכרים וכד'. מגדלים אלו עשויים בצורה של פיגומים שמגיעים לגבהים גבוהים מאוד ונותנים מענה לכל פרויקט בהתאם לצרכים שלו ולעומס הנדרש. מלבד התמיכה שהם מעניקים, הם יכולים לשמש כהגנה מפני נפילה של חפצים מהגובה.
 

איך בונים אותם?

 
החברה שתשכיר לכם את המגדלים הללו תוכל לפרוס לכם אותם בשטח ביעילות ובבטחה. יש להבין שמדובר במוצר שמסייע במקומות רעועים ולכן נדרשת בטיחות גבוהה והיא מעל הכול. התמיכה של מגדלי אקרו בתקרות בטון תתחיל מפריסה נאותה של המגדל עד למצב שהיא לא תזדקק לעזרה ותוכל לעמוד בעצמה ולשאת את כל המשקל ועומסים כבדים.

ההתקנה מתבצעת בצורה הדרגתית כמו מגדל מקוביות, שלב אחרי שלב. מגדל אקרו בנוי מכמה מסגרות צינור עשויים מברזל בכל מיני גדלים שמתחברים בחוזקה אחד לשני. משני קצוות המגדל יהיו ברגים שישמשו להתאמה של הגובה המגדל הרצוי. אזורי הקשירה שמחוברים למסגרות הם חזקים והם ייצרו את החיבור הנוח והחזק למגדל עצמו.

מעוניינים גם במגדלי אקרו? במכבי ציוד בניין בע"מ תוכלו למצוא מגוון של מגדלי תמיכה, פיגומים, פיגומי מדרגות ועוד מוצרים שיסיעו בעבודה ויעניקו את מלוא הביטחון באתר הבנייה שלכם. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו עוד ציוד ייחודי וחדשני והכל במקום אחד!
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך