מדרגות אלומיניום

 
התנופה המשמעותית של ענף הנדל"ן בארץ מביאה לצמיחה ניכרת גם בענף הבנייה. אחד הרמזים המעידים על כך הוא - מגדל הבנוי פלדה מגולוונת עם מדרגות אלומיניום. השימוש העיקרי במגדל מדרגות זה הוא לאפשר לכל פועל באתר, אנשי מקצוע וקבלני בניין, נגישות להגיע לכל מקום בבטחה ולבצע את עבודתם.

היום יש מקרים רבים בהם קיים צורך בהתקנה של מגדל מדרגות שמיועד לאתרי בניה מלבד טיפוס חיצוני לבניין, כמו לצורכי עליה וירידה לבור, לכניסה נפרדת לקומות, להתקנת פיר מעלית, עבור ריצוף שטח רחב ידיים, או במקרים רבים שנוצר עומס רב על המבנה שלא יציב דיו.
 

בטיחות באתר

 
כיום ידוע שכל מה שניתן להכניס לאתרי הבנייה שמסייע להדק את תחושת הביטחון, הוא מבורך. מגדל מדרגות שעליו ניתן לטפס או במקרים אחרים, לרדת לעומק האדמה, מהווה משטח יציב ובטוח לכל עובד שנמצא באתר. ניתן לשאת עליו משקלים גדולים ולבצע מגוון שלם של פעולות שלא היה ניתן לעשות זאת אחרת. מדובר במענה אידיאלי למגוון של צרכים וגם במוצר שההתקנה והפירוק שלו כל כך פשוטים וקלילים ועם זאת הוא עמיד בכל תנאים של מזג אוויר.
 

פיגומי מדרגות אלומיניום

 
מגדל מדרגות הוא למעשה סוג של פיגום. כל אדם שנמצא על מבנה ארעי שמצריך תנועה, עלייה נוחה וירידה קלה של אנשי מקצוע, שינוע של חומרים וציוד לגובה רב, יעשה שימוש תדיר במדרגות אלומיניום. בין השאר, גם במפעלי תעשייה רבים רואים לנכון לעשות שימוש במגדלי מדרגות בזמן שהייה על גשרים, בתוך בורות ועוד. המדרגות עשויות מחומר אלומיניום מה שמאפשר את הנוחות והקלות בהרכבה שלהן וניתן בעזרתן להגיע עד לגובה של - 12 מטרים.

 

מהם היתרונות של מדרגות אלומיניום?

 
  • מהירים להרכבה
  • המשקל שלהם נמוך יחסית
  • נחשבים לבטיחותיים יותר לעבודה
 
 
אצלנו במכבי תוכלו למצוא ציוד בניה ומוצרים ייחודיים שמבטיחים בטיחות, יעילות בעבודה, חסכון בזמן ובכוח אדם ובסופו של דבר גם בעלויות. לא תצטרכו להתרוצץ בין חנויות, כי במכבי יש הכול יחד עם פתרונות חדשניים שהופכים כל פרויקט לאפקטיבי, מהנה וידידותי לסביבה! :)
 
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.