מכירה והשכרה של ציוד לבנייה

 
ציוד לבנייה, מוצרים וכלים מכאניים, לרוב יימצאו בשימוש בקרב קבלנים, פועלי בניין ואנשי מקצוע שעוסקים בתחום הבנייה. יחד עם זאת, עולה לא פעם סוגיה שדנה ביכולת להשיג את כל הכלים והציוד האיכותי תחת קורת גג אחת.

מקום אחד שמכיל בתוכו את כל המכשור והציוד, יחסוך זמן יקר והתרוצצות מיותרת רק על מנת למצוא את מה שנחוץ לתהליך הבנייה. לכן, בכל צורך של השכרה או רכישה של כלים וציוד עבור עבודות בנייה, חשוב להגיע לחברה מקצועית ואיכותית ביותר שמחזיקה בכל הציוד הזה במקום אחד. החברה תספק ציוד לבנייה ותהייה מיומנת בכל מה שקשור למתן שירות בתחום זה, היא תדע להעניק לכל לקוח את הטיפים והעצות, איך לעשות שימוש בציוד, בכל סוגי פרויקטים של בנייה. בנוסף, היא תדריך את לקוחותיה בהתאם לכל שדרוג של הציוד בתחום ותייצר אביזרים ומוצרים במידות וגדלים שונים שעונים לכל דרישה ספציפית של הלקוח.
 
 

חשיבות ציוד בניין

 
ציוד לבניין מיועד לבנייה של השלד והיסודות עליו יהיה בנוי כל מבנה, כשהכוונה היא לא רק לחומרים שעוטפים את המבנה, אלא גם לכל הכלים והאביזרים הנלווים שבהם נעזרים לאורך כל תהליך הבנייה. בדיוק כמו שהבטון ושאר חומרי הגלם צריכים להיות יציבים ועמידים, כך גם העזרים והציוד שתומכים בהם חייבים להיות עמידים מספיק על מנת למנוע סכנת קריסה וליצור מבנה עמיד ואיתן.
 

היתרונות בשכירה של ציוד וכלים לעבודות בניין

 
  • צמצום הוצאה כלכלית – במידה ומתרכזים בפרויקט אחד שדורש כלים ספציפיים, יהיה נכון לשכור את הכלים המיועדים לאותו פרויקט ולא לרכוש אותם, זאת במידה ואתם לא בטוחים שתמצאו להם שימוש בפרויקט הבא. כך למעשה החיסכון יבוא לידי ביטוי בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.
  • זמינות – כל בעל מקצוע שמחפש כלים מיוחדים וציוד עבור הפרויקט שלו יכול למצוא במידי את הכלים הללו במקום שמוכר ומשכיר מגוון של מכשירים, אביזרים וכלים. ניתן לפנות בכל שעה ולקבל את הציוד במהירות מרבית וכך תצליחו תמיד לעמוד בלו"ז עליו התחייבתם.
  • בטיחות- השכרה של ציוד מחברה אמינה יספק לכם ביטחון לגבי איכות הציוד. הציוד עובר בדיקה מקיפה לפני שהוא מושכר, זאת כדי לאמוד על כשירותו בפועל.
 

היתרונות במכירה של ציוד לעבודות בנייה

 
כל עבודה שתדרוש ציוד מסוים תסתיים בשלב כלשהו, בעוד הכלים והציוד נותרים ללא מעש. כל אלה יהיה להם שימוש כבר בפרויקט הבא שלכם. תוכלו להשמיש אותם בקלות והם יהיו בהישג יד. תחסכו לכם זמן וכסף בכך שלא תאלצו להשכיר את הציוד מחדש לפרויקט הבא, הרי הוא כבר ברשותכם ואתם יודעים כיצד לעשות בו שימוש יעיל ומקצועי.
 

אלו מוצרים ניתן למצוא בחברה שמספקת ציוד לבניין?

 
חברה שמספקת את הציוד והכלים הנדרשים בכל ביצוע של עבודת בניין תחזיק מערבלי בטון במגוון של גדלים, מגוון של פיגומים, תבניות ואביזרים שונים לתבניות, גנרטורים, ויברטורים, מרפסות לפריקת סחורה, כננות הרמה, חלקים שמיועדים לעגורנים, מעליות ועוד.

בחברת מכבי ציוד בניין בע"מ תוכלו למצוא ציוד עזר בתחום הבנייה שהוא ייחודי ולא ניתן למצוא אותו בכל מקום. הציוד מיועד למכירה או להשכרה עבור כל פרויקט בנייה שאתם מעורבים בו. השילוב של ציוד ייחודי והיקף הפעילות הרחב של החברה, מצליח לספק מלאי של ציוד זמין שעונה על כל תקני הבטיחות. כמו כן, החברה מעניקה אחריות על כל מוצריה ותמיכה טכנית לכל לקוח. במכבי ציוד לבניין בע"מ תמיד תמצאו שירות אישי, מהיר ומקצועי.
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.