פיגומים להשכרה

 
פיגומים הם מבנה זמני המותקן באתר ומעניק נגישות ותמיכה לכל מי שנתלה או נעמד עליו, בזמן תהליך בנייה של מבנה או שיפוצו. המבנה הוא מודולרי הניתן להתאמה אישית, ליצירת מעטפת סביב פאות המבנה וכולל שירות של התקנת הפיגומים בפועל.פיגומים להשכרה נולדו כצורך קיים של כל פרויקט בינוי לתת מענה ופתרון לצרכי הנגישות של העובדים למבנה מנקודות שונות, בגבהים שונים ותוך יצירת משטחים יציבים בעלי יכולת נשיאה לעובדים ולציוד ותמיכה בטיחותית מתאימה.
 

מה היתרונות בהשכרת פיגום?

 
בבחירה של חברה אשר משכירה פיגומים חשוב לעבוד עם חברות מקצועיות המספקות ייעוץ והכוונה כמו גם התאמה אישית של הפיגום לאתר. אתרי בניה שונים זקוקים לפיגומים מסוגים שונים בניהם: פיגום תלוי, פיגום נייד, פיגום חוץ, פיגומי אלומיניום ואחרים, כאשר אלה מהווים גשר ומגדל תמיכה יציב ועומדים בכל דרישות התקן כנדרש. פיגומים להשכרה כוללים שירות של ייעוץ והתאמה אישית כמו גם התקנה מקצועית באתר הלקוח ופירוק של הפיגום עם סיום העבודה/ תקופת ההשכרה.

השכרת פיגומים תכלול גם שירותי ומוצרים משלימים במקרה הצורך ובהתאמה אישית, לרבות גרמי מדרגות, משטחים בעלי יכולת העמסה כנדרש, מעקה בטיחות והתאמות נוספות שנועדו להבטיח בטיחות מלאה.

 
פיגומים להשכרה
 

מה עדיף - להשכיר או לקנות פיגום?

 
כיום לקבלנים ניתנת האפשרות של פיגומים למכירה או השכרה. אפשרות זאת יש לבחון לפני הכל תוך בחינת הכדאיות הכלכלית. קבלנים הזקוקים לאותו סוג של פיגום בשל עבודה שגרתית ואחידה בתחום הבינוי יעדיפו להשקיע ברכישה חד פעמית ולרכוש פיגום, ולעומתם קבלני מתח המספקים שירותי קבלנות למבנים שונים וזקוקים לפיגומים שונים לכל פרויקט ינצלו היטב את שירותי השכרת הפיגומים בהתאמה אישית בכל פרויקט.

חברת מכבי ציוד בניין מעמידה לרשות לקוחותינו הרבים בענף הבניה פיגומים עמידים ואיכותיים להשכרה, תוך ליווי מקצועי וייעוץ של טובי בעלי המקצוע בתחום.
אנו משלבים שירות מקצועי, מוצרי איכות ושמים דגש מיוחד על נושא הבטיחות בכל פרויקט מקטן ועד גדול.

 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872 או שלחו לנו הודעה בוואטסאפ.