פיגומים למכירה

 
מחפש פיגומים למכירה?
✔️ מכבי ציוד בניין מספקת פיגומים למכירה ממתכת / ברזל וגם אלומיניום
✔️ הברזל מיוצרים אצלנו במפעל
✔️ מלאי גדול ואספקה מיידית
✔️ עובדים עם כל החברות הגדולות: אלקטרה בנייה, דניה סיבוס, תדהר, אשטרום, מנרב, סולל בונה ועוד..

 
 
מה זה פיגום?
פיגום הוא מבנה זמני שמטרתו לספק תמיכה לעובדי האתר הזקוקים לנגישות בגובה בזמן תהליך בנייה או שיפוץ של מבנה.
  • פיגומים מקצועיים יספקו משטח נוח לעמידה, אחיזה ואפשרות עליה וירידה מן הפיגום בצורה בטוחה.
  • הפיגומים מהווים גשר ומגדל תמיכה יציב ועומדים בדרישות תקינה מחמירות במיוחד במטרה לספק בטיחות מלאה.פעולת ההתקנה של הפיגום תתבצע באתר הלקוח ובפיקוחו, עד לעמידת פיגום יציב ברוחב ובמבנה הרצוי המספק את נגישות העבודה לעובדי האתר.

פיגומים למכירה מוצעים כשירות חיוני בענף הבנייה ומבטיח לכל מי שעוסק בתחום, יעילות בעבודה ובטיחות ברמה גבוהה. עולם הבינוי מכיר בצרכים השונים של האתרים ועל כן ניתן למצוא פיגומים למכירה מסוגים שונים, מחומרים שונים, המספקים דרגות שונות של תמיכה, עומס ויציבות. חברות המספקות שירותי פיגומים למכירה יציעו פיגומים ייחודים בהתאם לצרכי הקבלן והאתר בניהם: פיגום תלוי, פיגום נייד, פיגום חוץ ופיגומים נוספים.

עולם הבינוי מכיר בצרכים השונים של האתרים ועל כן ניתן למצוא פיגומים למכירה מסוגים שונים, מחומרים שונים, המספקים דרגות שונות של תמיכה, עומס ויציבות. חברות המספקות שירותי פיגומים למכירה יציעו פיגומים ייחודים בהתאם לצרכי הקבלן והאתר בניהם: פיגום תלוי, פיגום נייד, פיגום חוץ ופיגומים נוספים.
 

בניית פיגום עצמאית או רכישה של פיגום מחברה מקצועית

 
עם היציאה לפרויקט בנייה יערוך הקבלן חשיבה אילו מן השירותים יוכל לספק בעצמו באמצעות צוותי הבניה וההנדסה המקצועיים ובאילו שירותים מוטב להיעזר במיקור חוץ. בתחום הפיגומים קיימות בשוק חברות מקצועיות המספקות מכירת פיגומים לקבלנים, ומספקות יתרונות בולטים הן באיכות הפיגום בזכות ניסיונם וידיעותיהם, והן במהירות וביעילות של הקמתו והתקנתו. פיגומים מקצועיים זקוקים לא אחת גם לאביזרים ומערכות נלוות דוגמת גרמי מדרגות, מעקה, משטחי נשיאה ועוד. חברה מקצועית תדע לתת מענה כבר משלב התכנון ועד לביום ההתקנה.
 

קניית פיגומים או השכרה?

 
השאלה אם לרכוש פיגום או להשכירו טמונה לפני הכל בגורם הביצועי הזקוק לו ובצרכיו. קבלן מורשה ופעיל אשר אחראי על מספר פרויקטים בו זמנית או בזה אחר זה, וזקוק למבנה פיגומים דרך קבע יעדיף רכישת פיגומים קבועים, במבנה מודולרי ומתפרק הניתן להתקנה מחדש על פני השכרה חוזרת בכל פרויקט. יזמים בתחום הבינוי היוצאים להרפתקה חד פעמית לצרכי השקעה או מגורים יסתפקו בשירותי השכרת פיגומים ובעלויות נמוכות משמעותית.

  • מכבי ציוד בניין בע"מ מספקת את השירות האמין ביותר תוך שמירה על סטנדרטים מחמירים של בטיחות לצד איכות המסייעים רבות לקבלנים מובילים בענף הבנייה בישראל.
  • החברה מוכרת ומשכירה פיגומים בהתאמה אישית לכל צורך ולכל פרויקט ומספקת פתרונות נגישות בטיחותיים בעבודה בגובה לכל דורש.
  • החברה מחזיקה בציוד מקצועי וייחודי המיועד לאנשי מקצוע וקבלנים בענף הבנייה.
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.