מכבי ציוד בניין בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3220872
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פיגומים למכירה ולהשכרה

 
פיגומים הם מבנה זמני שמטרתו לספק תמיכה לכל מי שנתלה או נעמד עליהם, בזמן תהליך בנייה של מבנה או שיפוץ. שירות מכירה או השכרה של פיגומים הוא שירות חיוני בענף הבנייה ומבטיח לכל מי שעוסק בתחום, יעילות בעבודה ובטיחות גבוהה. יש היום סוגי פיגומים שונים להשכרה שמיוצרים מחומרי גלם שונים ועמידים מול שחיקה ומול תנאי מזג האוויר ותנאי הסביבה.

כל חברה שמשכירה פיגומים תספק פיגומים ייחודים בהתאם לצרכיו של הקבלן, כמו פיגום תלוי או פיגום נייד, פיגום חוץ וכד', שמהווים גשר ומגדל תמיכה יציב ושנענים לכל התקנים הבטיחותיים. כל פעולת ההתקנה של הפיגום תתבצע באתר של הלקוח, והחברה המשכירה תוכל לפקח על כל שלבי בניית הפיגום ולוודא שהוא עומד יציב ואיתן.
 

יתרונות בחברה משכירה

 
במידה והחלטתם להשכיר פיגומים מחברה, ישנן כמה יתרונות בהחלטה זו. החברה תוכל לייעץ לכם על סוג הפיגום המתאים לכם בהתאם למבנה שלכם ולתנאים בסביבת המבנה. יש היום מנעד רחב של פיגומים וחשוב שתקבלו את הייעוץ הכי מדויק לגבי הפיגומים שאתם זקוקים להם. יש גם אביזרים נלווים לפיגומים כמו גרם מדרגות או משטח שיכול לשאת כל משקל שנדרש, אלה יכולים לקצר זמני עבודה ולהבטיח סביבת עבודה יעילה ובטוחה.
 

מכירת פיגומים

 
במידה והחלטתם לרכוש פיגומים מסיבות שונות כמו שימוש לאורך זמן, שימוש עבור כמה פרויקטים של בנייה ועוד, מומלץ לפנות לחברה שמוכרת ומתמחה בייבוא וייצור פיגומים, היא תוכל מניסיונה לייעץ לכם בתחום ולסייע לכם לבחור פיגומים אמינים שיחזיקו שנים ארוכות ויסייעו בכמה פרויקטים שלכם קדימה.

אצלנו בחברת מכבי חומרי בניין בע"מ, תקבלו את השירות האמין ביותר שיסייע לכם רבות בעבודות הבנייה. חברתנו מוכרת ומשכירה פיגומים שיתאימו בצורה מדויקת לכל צורך. החברה מחזיקה גם ציוד מקצועי וייחודי לאנשי מקצוע, קבלנים וכו'. אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית שלנו ולהתרשם ממכלול האביזרים והפתרונות החדשניים בתחום ענף השלד והבנייה.
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.