ציוד שונה לבנייה

 
חברה שמספקת ציוד לבניין תחזיק מגוון רחב של ציוד, חומרי גלם, כלים, מוצרים ואביזרים למיניהם שמיועדים לעבודות בנייה ושיפוץ מבנים. לקוחותיה של חברה שמייצרת או מייבאה ציוד לבניין יהיו ברובם קבלנים, אנשי מקצוע וחברות בנייה גדולות.

עם זאת, ענף הבנייה בימינו נמצא בנקודת זמן בה המגמה היא לעבור לבנייה מתועשת עקב מחסור בכוח אדם, ובפרט, לנוכח העובדה שלבנייה מתועשת יש מוניטין של הצלחה בהפחתת כוח אדם, בהספק גבוה ואיכויות ביצוע. על מנת להצליח לממש את הפוטנציאל בבנייה מתועשת, צריך גם לעשות שימוש בטכנולוגיות תיעוש ולפנות לציוד בנייה שונה.
 
 

מה זה ציוד שונה לבנייה?

 
כשמדובר בציוד שהוא שונה הכוונה לציוד הרבה יותר מתקדם מהציוד המסורתי שבו נעשה שימוש במשך שנים רבות. ציוד שונה מגדיל משמעותית את תפוקת העבודה, מקצר את משך זמני הביצוע, מקצר את משך זמן ההכשרה ובאופן טבעי מעלה את איכות העבודה. דוגמא לציוד שונה זה, תבניות שמסייעות ליציקות, חישוקים לעמוד של בניין, אביזרים כמו תפסנים של תבניות, עגלות שינוע, מכונות חיתוך מקצועיות שמכופפות ברזל וכד'.
 

היתרונות של חברת מכבי ציוד בניין בע"מ

 
בחברת מכבי ציוד בניין בכל תכנון של ייצור ציוד יש דגש על מוצר שהוא איכותי ובמובן מסוים גם ייחודי ומתקדם. הציוד עונה על מגוון רחב של צרכים, הוא מספק פתרונות קלים וחדשניים שמשרים אווירה בטיחותית בכל אתר הבנייה.

יתרון נוסף שקיים בחברת מכבי ציוד בניין, הוא שכל הציוד נמצא תחת קורת גג אחת ואין צורך להתפזר ולהתרוצץ בכמה מקומות שונים על מנת להשיג את הציוד הנדרש. אפשרות נוספת שעומדת בפני כל לקוח תהייה הבחירה של השכרה של ציוד או רכישה בהתאם לצרכיו ולדרישותיו.

חברת מכבי ציוד בניין מתמחה בתחום הייצור ויבוא חומרים וציוד לבניין מזה שנים רבות, היא מעורה תמיד בתמורות ובחידושים בענף הבנייה ומתאימה את מוצריה בהתאם. חברת מכבי מעניקה שירות איכותי ואדיב לכלל לקוחותיה, וכל מנעד המוצרים שהיא מספקת עומדים בסטנדרט הגבוה ביותר.
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.