תבניות בטון

 
בענף הבנייה בימינו, כל חברה שמייצרת תבניות ליציקות קירות/ תקרות, מהווה פתרון קל ויעיל שמחליף את השיטה הקלאסית של קורות העץ שמתקלים מהר ולא ניתן לעשות בהם שימוש חוזר. עם התפתחות הטכנולוגיה אפשר לזהות כיצד התבניות השונות ממתכת או מפלסטיק ליציקת בטון מחליפות את כל מה שהיה עשוי מעץ ביעילות רבה.

תבניות לעבודה ידנית ותבניות כבדות מאפשרות יציקה קפדנית ומדויקת יותר, הן גם נחשבות לתבניות איכותיות ומאפשרות שימוש חוזר, מה שלא היה ניתן לעשות בשיטה הישנה. במאמר זה נספק עוד מידע אודות התבניות הללו.
 
 

מהן תבניות ליציקת בטון?

 
בכל אתר בנייה יש שימוש תדיר ונפוץ בבטון. מכיוון מדובר בחומר גלם בסיסי בענף הבנייה, עולים כל הזמן פתרונות חדשניים שמטרתם להקל על העבודה, לייעל, לזרז ולהביא את המבנה למצב סופי, חזק ועמיד שיחזיק לשנים רבות.

אם בעבר השימוש בקורות עץ לצורך ביצוע יציקות בטון נשא פרי, הרי שהיום הוא נחשב לשיטה מיושנת ולא יעילה ולכן המגמה היא שימוש בעיקר באמצעות תבניות שונות שבהן יוצקים את הבטון בצורה אפקטיבית, שכל פעולת הייבוש מתבצעת במהירות והחיזוק יוצא מושלם ואיתן.
 

תבניות מחומרי גלם שונים

 
החדשנות בתחום ענף הבנייה העניקה תמורות גם בבחירת חומר הגלם של התבניות, היום ניתן למצוא תבניות מפלסטיק, מתכת או קרטון קשיח. אלה מותאמות לפי הצרכים של הלקוחות ובהתאם למטרה שמוצבת בפניהן. תבניות שונות מגיעות יחד עם אביזרים נלווים המסייעים בחיבור, כמו שימוש בברגי דיווידג ושומרי מרחק (סכינים), אלא יקלו על העובדים באתר הבנייה ויסייעו להם לבצע את משימת הבנייה בדרך הטובה ביותר.

אצלנו ב- מכבי ציוד בניין בע"מ, חברה שמחזיקה בציוד רב שמיועד לתעשיית הבנייה, תוכלו למצוא תבניות שונות לצרכים שונים, כמו כן, תוכלו לבקש תבניות שמיוצרות על פי דרישה. בנוסף, תוכלו להתרשם באתר הבית שלנו מעוד ציוד ומוצרים מגוונים וחדשניים שמייעלים את העבודה ומעניקים פתרונות רבים לאנשי מקצוע וקבלנים בתחום.
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.