תבניות ליציקת בטון

 
בענף הבנייה בימינו סוגים שונים של כלים משמשים כל קבלן במהלך תהליכי הבנייה. אחד הכלים השימושיים הוא תבניות ליציקת בטון. תבניות אלו מאפשרים לנו לעצב את הקירות ואת המבנה וזאת בצורה מהירה ויעילה במיוחד. את הבטון יוצקים לתבניות המוכנות הללו, וכך ניתן לייעל משמעותית את התהליך, ולהשיג תוצאות מדויקות ויפות יותר. תבניות ליציקת בטון מאפשרות יציקה קפדנית ומדויקת יותר, הן גם נחשבות לתבניות איכותיות ומאפשרות שימוש חוזר.
 
 

מהן תבניות ליציקת בטון?

 
בכל אתר בנייה יש שימוש תדיר ונפוץ בבטון. מכיוון מדובר בחומר גלם בסיסי בענף הבנייה, עולים כל הזמן פתרונות חדשניים שמטרתם להקל על העבודה, לייעל, לזרז ולהביא את המבנה למצב סופי, חזק ועמיד שיחזיק לשנים רבות.
אם בעבר השימוש בקורות עץ לצורך ביצוע יציקות בטון נשא פרי, הרי שהיום הוא נחשב לשיטה מיושנת ולא יעילה ולכן המגמה היא שימוש בעיקר באמצעות תבניות שונות שבהן יוצקים את הבטון בצורה אפקטיבית, שכל פעולת הייבוש מתבצעת במהירות והחיזוק יוצא מושלם ואיתן.
 
 

היכרות בסיסית עם סוגי תבניות

 
כל קבלן שעובד עם תבניות מכיר את האפשרויות השונות הקיימות בתחום. לכל סוג של בנייה יש לבחור את התבניות המתאימות שיוכלו לשפר את התהליך.
  • תפקיד ומטרה – יש להבחין בין תבניות שונות שנועדו עבור שימושים שונים. יש תבניות מיוחדות לקירות ,תבניות לתקרה וכן תבניות לממ"דים. כמו כן יש תבניות מיוחדות עבור יציקת עמודים; מרובעים, עגולים או אובליים.
  • אופן השימוש – יש תבניות קלות משקל שמתאימות לעבודה ידנית, לעומת תבניות כבדות שמשקלן גבוה והן נועדו לעבודה עם עגורן או מנוף.
  • סוגי תבניות – בתחום יש מגוון סוגים של מוצרים: תבניות פלסטיק של חברת גאופלסט, תבניות עם ברגי דיווידג, תבניות פזל, תבניות פרי / דומינו ותבניות רסטו.
 

תבניות מחומרי גלם שונים

 
החדשנות בתחום ענף הבנייה העניקה תמורות גם בבחירת חומר הגלם של התבניות, היום ניתן למצוא תבניות מפלסטיק, מתכת או קרטון קשיח. אלה מותאמות לפי הצרכים של הלקוחות ובהתאם למטרה שמוצבת בפניהן. תבניות שונות מגיעות יחד עם אביזרים נלווים המסייעים בחיבור, כמו שימוש בברגי דיווידג ושומרי מרחק (סכינים), אלא יקלו על העובדים באתר הבנייה ויסייעו להם לבצע את משימת הבנייה בדרך הטובה ביותר.
 
 

מכבי ציוד בנין – כל הציוד לבנייה במקום אחד

 
כל הקבלנים וחברות הבניה הגדולות מכירים את חברתנו. חברת ציוד בנין מקצועית ומובילה שמעניקה מענה מושלם לכל לקוח. הנכם מוזמנים לפנות אלינו, ולמצוא את כל מה שאתם צריכים לבנייה יעילה ומהירה. מקומנו סמוך לכביש 6 ליד מחלף נחשונים, כך שגם אתם תוכלו להגיע אלינו בקלות, ולשנע לאחר מכן את הציוד לאתר הבנייה במהירות.

אנחנו מפעילים מתחם ענק שמשתרע על שטח של כ-10 דונם. במקום ניתן למצוא את כל מוצרי הבניין ואת כל האביזרים השונים שבאים לידי שימוש במהלך הפרויקט. אצלנו קיים מבחר רחב של מוצרים וסוגים שונים של תבניות ליציקת בטון. לא פלא שגם חברות הבנייה הענקיות כמו אלקטרה בנייה, תדהר, אשטרום, סולל בונה ועוד, בוחרות להצטייד אצלנו בציוד הנדרש להם.

 

הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו!

 
אצלנו ב- מכבי ציוד בניין תוכלו למצוא את כל הציוד לבניין: תבניות שונות לצרכים שונים, כמו כן, תוכלו לקבל תבניות שמיוצרות על פי דרישה. אם אתם צריכים לרכוש או לשכור תבניות ליציקת בטון, פיגומים שונים, ברזל ואלומיניום, אקרו, רגליים, ציוד הרמה, איבזור לתפסנות...כדאי לכם להכיר את המתחם הענק של מכבי ציוד בניין.
אצלנו תקבלו מענה מקצועי, ואת כל הכלים הדרושים לבניין!

 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872 או צרו איתנו קשר בוואצפ.