תבניות ליציקת בטון מפלסטיק - גאופלסט

 
לתבניות פלסטיק של חברת "גאופלסט" האיטלקית יש ביקוש רב בענפים שונים לרבות בענף הבנייה. החברה מתמחה ומייצרת כבר שנים רבות תבניות פלסטיק שמיועדות ליציקות בטון ומוצרים נוספים מפלסטיק ממוחזר. החברה מחזיקה בפטנטים עולמיים על כל מנעד מוצריה וכל מוצר שלה עובר בדיקה יסודית במעבדה לצרכי שימוש חוזר, במסגרת בדיקות שמשקפות עמידות בלחץ גבוה מאוד בזמן יציקה של בטון.

היתרונות שלהן:

  • השימוש בהן נוח ויעיל ונעשה בקלות מרבית ללא צורך במנוף או כלי תחבורה מסיבי אחר.
  • ניתן בעזרתן לצקת תבניות לעבודה ידנית, למלא בעזרתן משטח ריצוף, לבנות בקלות קירות בטון
  • לבנות מדרכות ושבילים ועוד מגוון רחב של שימושים.
 
 

החזון של החברה

 
הכול התחיל מהחזון של החברה ששאף ליצור שילוב של בנייה תעשייתית שמכבדת את הטבע והסביבה. כל מבנה שמוקם ועושה שימוש בתבניות ובמוצרי החברה מייצר מבנה שמכבד את הסביבה. הכול מתחיל כאמור בבחירה של חומרי הגלם שאיתם נבחר לעבוד. חומרי גלם שהם לא ממוחזרים, למעשה תורמים לבזבוז רב של מאגרי הטבע, בעוד שחומרי פלסטיק שניתן בעזרתם למחזר את העבודה, יסייעו בשמירה על איכות הסביבה ויהיו אלטרנטיבה נהדרת.
 

דוגמאות לתבניות GeoPlast

 
  • תבניות ליציקת עמודים – תבניות אלה של חברת GeoPlast הן עמידות במיוחד והן תבניות רב פעמיות לשימוש של עד 100 יציקות. מדובר במערכת הפלסטיק הראשונה שמאפשרת יציקה של עמודי בטון עגולים ואובליים באמצעות שילוב של תבניות.
  • תבניות ליציקת קירות – אלה תבניות שמספקות את האופציה של בניית קירות בכל עובי או בכל גובה שנרצה. החומר שלהן נחשב לקל ומאפשר פעולה מהירה של התקנה ופירוק קל בכל אתר בנייה.

במכבי ציוד בנייה בע"מ תמצאו מגוון של תבניות שונות ומתקדמות שמייעלות את העבודה ומעניקות יתרונות רבים בכל פרויקט תעשייתי בענף הבנייה. מכבי מחזיקה במגוון של ציוד ואביזרים נלווים, ותשמח לסייע בכל צורך ודרישה שלכם.
 
לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 072-3220872.