מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מעקה בטיחות זמני – החשיבות של בטיחות בבנייה 

בעולם הבנייה הבטיחות היא מעל הכל. מדי שנה נפגעים אלפי עובדים באתרי בנייה עקב נפילות או תאונות מסוגים שונים. כבעלים של חברת בנייה אחראית הבטחת בטיחות העובדים שלכם צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. אתר בנייה הינו מטבעו מקום אשר מעמיד מגוון רחב של סיכונים בפני הנוכחים במקום. בין אם מדובר בעובדי בנייה מקצועיים אשר אמונים על עבודת הבנייה, בעלי תפקידים אחרים הנמצאים בתוך אתר הבנייה או מבקרים מהחוץ. על שלל הסכנות באתר הבנייה ניתן למנות סכנת נפילה

של חפצים כבדים מגובה רב על ראשי המבקרים וכן גם סכנה של מגע עם חומרים מסוכנים. אולם אחת הסכנות המשמעותיות ביותר שאתר בנייה יכול לזמן היא סכנת נפילה בתוך אתר בנייה. אחד האמצעים החשובים ביותר לצורך הגנת הנוכחים באתר מפני נפילה ונזקים אחרים הינו מעקה בטיחות זמני שבנוי באופן מיטבי. מהו בעצם מעקה בטיחות? איך מעקה כזה בנוי? נדון בכך בהמשך המאמר.

 

מהו מעקה בטיחות זמני?

מעקה בטון זמני הינו משטח מוגבה אשר משמש להגנה עבור מי שנוכח באתר הבניה. בניה של מעקה בטיחות איננה דבר חדש, אך באתרי בניה מודרניים החיוניות של מעקה בטיחות היא אפילו גבוהה יותר מהרגיל וזאת מכיוון שהמבנים בעידן המודרני הם גבוהים יותר ולכן הם מזמנים סכנות משמעותיות יותר לכלל הנוכחים במקום בזמן הבניה. החומרים מהם עשויים מעקות הבטיחות הם מצד אחד חזקים כגון מעקות בטון ומצד שני גם עמידים מאוד. לפיכך הגדר הזמנית הינה חזקה ויכולה לעמוד גם בפני אנשים בעלי משקל גבוה. מעקה בטיחות זמני מאפשר לנוכחים באתר הבניה אחיזה נאותה ויציבה ועבודה חלקה ויעילה.

 

איך מעקה בטיחות זמני בנוי?

ישנם מעקות זמניים עם פלטה וחורים אשר מתחברים עם ברגים. ישנם מעקות עם בורג מהיר אשר מתהדק על החגורה או על התיקרה, ויש מעקות אשר מיועדות לחגורה. בנוסף, יש מעקה קצה המיועד לתקרה או מדרגות. מעקה בטיחות זמני הינו למעשה מעקה מודולרי אשר ניתן להזיז ולהעביר אותו ממקום אחד לאחר בכל רחבי אתר הבנייה. בדרך כלל מעקות בטיחות נותרים במקומם עד שהאזור שבו הם ממוקמים מפסיק להיות מסוכן לעבודה או שלפחות רמת הסיכון אשר גלומה בו יורדת מאוד ככל שהמבנה מתקרב לשלב סיום הבנייה. הקמת המעקה חייבת להתבצע במקצועיות ובמיומנות. זאת על מנת למנוע אסונות אשר עלולים להסתיים בפציעות קשות או חלילה באובדן של חיי אדם. במידה ויש לכם עניין בבניית מעקה בטיחות זמני באתר בנייה הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר עוד היום והמומחים של חברת מכבי ציוד בניין בע"מ יסייעו לכם בכל שאלה או התייעצות בנושא. הצוות שלנו ילמד את הצרכים שלכם ויציעו לכם פתרונות איכותיים בהתאם תוך התאמה מלאה להעדפות שלכם.

ענף הבניין ידוע כענף עם דרגת סיכון גבוהה ביותר ולכן ניתן למצוא כיום מגוון רחב של ציוד אשר כל מטרתו לאבטח את הפועלים ואת כל האנשים שנמצאים בסביבת אתר הבנייה. חלק מהציוד הקיים הם מעקות בטיחות זמניים אשר מיועדים בעיקר לשלב בניית השלד של המבנה. שלב זה הינו שלב דינאמי והשינויים שחלים עליו מורגשים מדי יום. כל מי שעובד בענף הבנייה ועוסק בשיפוצים של מבנה או בבנייתו עשוי למצוא את עצמו עומד או תלוי במקום גבוה ולא יציב, ולצורך כך נועדו מעקות הבטיחות אשר למעשה מעניקים מענה אידיאלי בעוד שכל מטרתם תהייה לאבטח ולהגן על הפועלים בזמן השהייה שלהם באוויר.

 

השימוש והיתרונות במעקה בטיחות

מעקות בטיחות מאושרים הינם מוצר חשוב ואמצעי ביטחון אשר נקבע כתנאי הכרחי בתקנות של העבודות בגובה. מעקות הבטיחות עשויים מחומרי גלם חזקים ויציבים והם מתחברים בצורה איתנה, מקצועית ותומכת לקיר או לרצפה של הבניין. המעקות עמידים גם מול כל סוג של מזג אוויר. בין היתר, המעקות משמשים לצורך חסימה של פתחים בחזית הבניין וכן לתיחום של חלל גדול, והם מסייעים גם בחסימת פיר של מעלית וכדומה.

 

המעקות של מכבי ציוד בניין בע"מ

מעקות הבטיחות של חברת מכבי ציוד בניין בע"מ הינם מעקות אשר מבטיחים לכל קבלן או פועל בניין את הבטיחות האולטימטיבית בזמן העבודה בכל שלב בתהליך הבנייה. כמו כן, ניתן למצוא בחברת מכבי 'מעקות מהירים' אשר החיבור שלהם מתבצע על ידי ברגים שנקראים ג'מבו, והם מאפשרים פעולת פירוק והרכבה מהירה במקומות בהם התקנה של מעקות רגילים הינה מורכבת יותר. עוד תוכלו למצוא בחברה מעקות להנחה על שיש, מעקות אשר מיועדים לאבטח גם במקומות בהם הקרקע עשויה מחומר גלם עדין ויוקרתי ועוד.

חברת מכבי ציוד לבניין בע"מ מתמחה בתחום ציוד לבניין מזה מספר עשורים ובעלת מוניטין רב בכל הקשור לציוד בתחום ענף הבנייה. החברה מייבאת ומייצרת בעצמה את הציוד, והיא ידועה גם ביחס ובשירות האישי שלה לכל לקוח, ובמוצריה האיכותיים והייחודיים.

זקוקים למעקה בטיחות זמני? יש לכם שאלה בנושא? צרו איתנו קשר בטלפון 03-9102999 ונשמח לתת לכם שירות!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999