מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

קצת על תבניות בטון

תבניות בטון משמשות (כפי שניתן להסיק משמן) ליציקת הבטון – כידוע, יציקת הבטון מהווה כיום את אחד מהשלבים המשמעותיים כמעט בכל פרויקט בנייה.
בכדי לעשות שימוש באותן תבניות לקירות בטון, בשלב הראשון יש להניח אותן על גבי הקרקע ולאחר מכן למלא אותן בתערובת הבטון – כאשר התערובת נוצקת לתבנית באמצעות משאית מיקסר.
בשלב הבא, מסירים את הבטון מהתבנית, ואת הגימור נהוג לבצע באמצעות כלים מכניים או ידניים.
תבניות ליציקת בטון, יכולות לשמש למטרות שונות בענף הבנייה והייצור.
ניתן למצוא סוגים שונים של תבניות אשר אחד מההבדלים ביניהם בא לידי ביטוי בחומר הגלם ממנו הן עשויות, ניתן למצוא: תבניות בטון ממתכת, תבניות בטון מנחושת, תבניות אלומיניום לבטון ותבניות מפלסטיק.
התבניות יכולות להגיע במגוון גדלים ובצורות שונות – כך שכל קבלן או עובד בענף הבנייה יכול לבחור בתבניות אשר יספקו מענה על מלוא הצרכים והדרישות שלו

ציוד בניין

סוגים של תבניות בטון

ישנם סוגים של תבניות בטון, כאשר 2 הסוגים העיקריים הם:
תבנית המורכבת  מ-2 חצאים המתחברים זה לזה:  בתבנית זו, יוצקים את הבטון אל החציר הראשון ורק לאחר מכן מוסיפים את החצי השני ואז יוצרים את האיטום.

תבנית המורכבת מחלק אחד בלבד : תבנית עם חלק אחד הניתן לפתיחה באופן ידני או באמצעות כלי ייעודי. בעת היציקה ממלאים את התבנית בבטון ובשלב הבא, יוצקים אותו למיכל אחר לצורך הגימור.

היתרונות של תבניות בטון

תבניות בטון טומנות בחובן לא מעט יתרונות ושימוש בתבנית איכותית יכול לקצר את משך הליך הבנייה. 

תבנית בטון יכולה לשפר את החוזק והיציבות ולהשיג תוצאה טובה יותר. יתרון נוסף של תבנית איכותית זאת קלות הנשיאה והשינוע ממקום למקום – ניתן להעביר תבניות בטון ממקום למקום בצורה ידנית, מה שיכול לקצר את זמן השימוש בעגורן ולחסוך משאבים רבים בהליך הבנייה.

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות, חשוב לבחור בתבונה את התבניות וכאן חשוב לציין כי בשל עמידותן, איכותן וקלות המשקל שלהן, תבניות בטון מאלומיניום נחשבות כיום לבחירה הטובה ביותר.

תבניות בטון ליציקת קירות לעומת תבניות יציקת תקרות

בהליך בחירת תבניות בטון, יש להבדיל בין תבניות לקירות בטון לעומת תבניות לתקרות בטון. לדוגמא, בעת יציקת תקרה, ההמלצה היא לעשות שימוש במערכת כוללת, אשר גם מבטיחה את בטיחות העבודה בגובה, ברמה המקסימאלית.
כאשר מדובר על תבניות לקירות בטון, ההמלצה היא לבחור בתבניות איכותיות ועמידות, אשר בכוחן להפוך את העבודה לחסכונית ולייעל אותה במידה רבה.
חשוב לציין כי במידה ודואגים לבחור בצורה מוקפדת את אותה החברה ממנה יוזמנו התבניות, ניתן לקבל מטעמה גם ייעוץ מקצועי וסיוע בבחירת התבניות המתאימות ביותר עבור אותה העבודה – מה שיעלה את הסיכויים לבצע את הבחירה המיטבית בתבניות.

כיצד הטכנולוגיה השפיעה על עולם תבניות הבטון?

הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת הגיעה גם לעולם תבניות הבטון, החידושים באים לידי ביטוי בחומרי הגלם מהם עשויות התבניות , כיום מדובר בחומרים שהינם איכותיים, עמידים וקלים יותר לנשיאה. כאמור, היתרון המרכזי של החידושים הללו טמון בקיצור פרק הזמן הנדרש הן להרכבת התבנית והן להשלמת הליך יציקת הבטון במלואו. חסכון זה טומן בעקיפין גם לחסכון בכוח האדם וגם בהפחתה של עלויות הבנייה.
כאמור, בדיוק מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותן תבניות ליציקת בטון על מנת למקסם את מלוא התועלות אשר טמונות בשימוש בהן.

תבניות בטון

מכבי ציוד בניין מייצרת, מייבאת, משווקת ומשכירה מגוון רחב של ציוד, אביזרים, מכונות וחלקים שונים לענף הבנייה – מוצרים איכותיים בלבד העונים על כל תקני הבטיחות, 

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999