מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

דודי בטון

בתחום ענף הבנייה יש כל העת צורך בפיתוח של ציוד ובמוצרים שמעניקים פתרונות בטיחותיים, יעילים, שחוסכים זמן ומשדרגים את העבודה באתר. יחד עם זאת, עבודה באתר בנייה מייצרת ערימות של פסולת שמכילה חומרי גלם רבים ואותה חשוב לפנות בצורה בטוחה ביותר מהאתר עצמו. לצורך זה ייצורו את מכלי הפסולת, הארגזים הענקים וכל הציוד המשלים שמסייע בתהליך הפינוי של האשפה וכו'.

חברה שמייצרת ומייבאת ציוד לבניין תתמחה גם בייצור ושיווק דודי בטון במידות שונות, במכלי פסולת לעגורנים, ארגזי אחסון לעגורנים / למלגזות וציוד הרמה כמו שרשראות, כבלים, חגורות הרמה וכד' – כל מה שתורם ומאפשר עבודה יעילה באתר הבנייה לפינוי של כל הפסולת באמצעות העגורן.

                 דודי בטון – מכבי ציוד בניין בע"מ                    

חברת מכבי ציוד בניין בע"מ מפתחת ומייבאת ציוד ומוצרים, כשהיא תמיד שמה דגש על תכנון ומחשבה כיצד ניתן להגדיל את התפוקה, איך אפשר לחסוך בזמן, למקצע איכויות עבודה ומעל הכול, איך לשמור על בטיחותם של כל הפועלים ששוהים באתר בזמן בנייה ופינוי.

להלן חלק מכלל מוצריה הרבים של החברה שמהווים חלק מהותי מכל תהליך הבנייה.

  • דודי בטון ומכלי פסולת – דודים ומכלי פסולת איכותיים ביותר עם יכולת שפיכה מהירה, בנפח של 1,1.25,1.5 ו-2 קוב.
  • ארגזי ציוד – ארגזים שמכילים בתוכם ציוד יהיו נחוצים ביותר באתר הבנייה, שכן אלו יעמיסו עומסים כבדים של ציוד באמצעות העגורן. גם אותם ניתן למצוא ולקבל בכמה מידות ולפי דרישה.
  • אביזרים נלווים – אביזרים כמו חגורות הרמה, כבלים ושרשראות שמטרתם לסייע בהרמה של כלל המכלים.

לחברת מכבי ציוד לבניין בע"מ יש סל פתרונות ומערכות ציוד בכל תחום ענף השלד והבנייה שמעניקים מענה רחב ביותר. בנוסף, מערך ההנדסה והיצור של מכבי מספק פתרונות פיתוח של ציוד ואביזרים ייחודיים ובהתאמה אישית לפי כל דרישה. גם מערך ביקורת האיכות של החברה יבטיח עמידה של הציוד בסטנדרט גבוה, והכל תחת קורת גג אחת!

לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו :

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999