מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

מעקות בטיחות

ענף הבניין ידוע כענף עם דרגת סיכון גבוהה ביותר. בהתאם לעובדה זו ניתן למצוא מגוון שלם של ציוד שמטרתו לאבטח את הפועלים ואת כל האנשים שנמצאים בסביבת אתר הבנייה. חלק מהציוד הקיים בימינו אלה הם מעקות בטיחות שמיועדים לרוב לשלב בניית השלד של המבנה. שלב זה הינו שלב דינאמי והשינויים שחלים עליו מורגשים מדי יום.

כל מי שעובד בענף הבנייה, בשיפוצים של מבנה או בבנייתו, עשוי למצוא את עצמו עומד או תלוי במקום גבוה ולא יציב ולצורך זה נועדו מעקות הבטיחות שמעניקים מענה אידיאלי, בעוד שכל מטרתם תהייה לאבטח ולהגן על הפועלים בזמן השהייה שלהם כמעט באוויר.

השימוש והיתרונות במעקה בטיחות

מעקה בטיחות הוא מוצר חשוב ואמצעי ביטחון שמצוין כתנאי הכרחי בתקנים של עבודות בגובה. מעקות הבטיחות עשויים מחומרי גלם חזקים ויציבים ומתחברים בצורה איתנה, מקצועית ותומכת בקיר או ברצפה של הבניין. המעקות עמידים גם מול כל סוג של מזג אוויר ותלאות. בין היתר הם משמשים גם לחסימה של פתחים בחזית הבניין לתיחום של חלל גדול, מסייעים גם בחסימת פיר של מעלית וכד'.

המעקות של מכבי ציוד בניין בע"מ

מעקות הבטיחות של חברת מכבי ציוד בניין בע"מ הם מעקות שמבטיחים לכל קבלן או פועל בניין את הבטיחות האולטימטיבית בזמן העבודה בכל שלב בתהליך הבנייה. כמו כן, ניתן למצוא בחברת מכבי 'מעקות מהירים' שהחיבור שלהם מתבצע על ידי ברגים שנקראים ג'מבו, שמאפשרים פעולת פרוק והרכבה מהיר במקומות שבהם התקנה של מעקות רגילים יותר מורכבת. עוד תוכלו למצוא בחברה מעקות להנחה על השיש (הקופינג), מעקות שמיועדים לאבטח גם במקומות בהם הקרקע עשויה מחומר גלם עדין ויוקרתי וכד'.

חברת מכבי ציוד לבניין בע"מ מתמחה בתחום ציוד לבניין מזה כמה עשורים ובעלת מוניטין בכל הקשור לציוד בתחום ענף הבנייה. החברה מייבאת ומייצרת בעצמה את הציוד וידועה גם ביחס ובשירות האישי שלה לכל לקוח ובמוצריה האיכותיים והייחודיים.

לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 03-9102999.

קצרים בזמן? השאירו פרטים להצעת מחיר!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999