מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

מרפסות לפריקת סחורה

עבודות בתחום ענף הבנייה, בשל המורכבות שלהן, מאלצות לא פעם ליצור מוצרים וציוד ייחודי שנותן מענה מדויק לסוג הפרויקט שנבנה ומספק פתרונות בטיחותיים ויעילים לכל תהליך הבנייה. לכל סוג של בנייה, החל ממבנה נמוך ועד למבנים גבוהים כגון גורדי שטחים, ניתן למצוא היום מנעד של ציוד עזר ופתרונות מתקדמים שמספקים את מירב הבטיחות לכל אדם ששוהה ועוסק באתר הבנייה ועם זאת גם מייעלים את העבודה, מעלים את התפוקה ובכך תורמים רבות לאיכות הבנייה.

כמו כן, גם מרפסות שמיועדות לפריקת סחורה תהיינה יעילות מאוד בכל מבנה שנמצא בעיצומו של תהליך בניית השלד ודורש פריקה של סחורה בין הקומות הרבות. המרפסות נועדות להרמה ופריקה של כל הסחורה המסיבית שמכילה חומרי גלם ואבזור כבד. המרפסות בעלות משטח גדול שמגיע בכמה גדלים, הן עמידות ויציבות ומסוגלות לשאת עליהן משקל כבד מיוחד של חומרי גלם וציוד.

מרפסות בהתאם לכל דרישה

חברה שמספקת ציוד לבניין תחזיק מגוון של מרפסות לפריקת סחורה שעונות על צרכים רבים שקיימים באתר בנייה. מרפסות שעליהן יוכלו הפועלים להניח ציוד ואביזרים ולהניע אותן מקומה לקומה, או במידת הצורך להשהות את המרפסת במיקום אחד באמצעות חיבורים. ישנן גם מרפסות קונזוליות לפריקת משטחים מסוגים וגדלים שונים ושמיוצרות בהתאם לדרישות מיוחדות.

מרפסת קונזלית שמיועדת לסחורה, זו למעשה מרפסת זיזית ללא עמודים או חיזוקים, היא תלויה באוויר בצמוד לבניין באמצעות רתמות, שרשראות או על ידי מוטות זמניים. המרפסות הללו מוצמדות רק מצד אחד לאחת הקומות במבנה וניתן להלך עליהן בבטחה, להניח עליהן חומרי גלם וציוד במשקל רב שאתו עושים שימוש.

בחברת מכבי ציוד לבניין בע"מ, חברה שמתמחה כבר כמה עשורים בכל מה שקשור לייבוא ופיתוח ציוד לענף הבנייה, תוכלו למצוא ציוד איכותי וחדשני לעבודות בניין. כמו כן, החברה מחזיקה מרפסות קונזוליות ייחודיות שמתאימות לכל סוג של מבנה ובהתאם לכל דרישה וצורך של איש מקצוע או קבלן.

לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 03-9102999.

קצרים בזמן? השאירו פרטים להצעת מחיר!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999