מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

פיגום מדרגות

מערכת פיגומים ייעודית מאפשרת לעלות ולרדת לבור או לבניינים קיימים ומקלה על פרויקטים שמבוצעים באתרי בנייה תוך כניסה נפרדת לקומות. עם זאת, חשוב לבחור היטב פיגום מדרגות ולוודא שהם עשויים פלדה מגולוונת עם מדרגות מאלומיניום בלבד.

✔ מכבי ציוד בניין – חברה מובילה בתחום הציוד לבנייה
✔ פיגום מדרגות למכירה או השכרה
✔ פיגומים איכותיים ובטוחים!
✔ מחירים משתלמים לכל כיס

מערכת מדרגות לפיגומים

התנופה המשמעותית של ענף הנדל"ן בארץ מביאה לצמיחה ניכרת גם בענף הבנייה. אחד הרמזים המעידים על כך הוא – מגדל הבנוי פלדה מגולוונת עם מדרגות אלומיניום. השימוש העיקרי במגדל מדרגות זה הוא לאפשר לכל פועל באתר, אנשי מקצוע וקבלני בניין, נגישות להגיע לכל מקום בבטחה ולבצע את עבודתם.

היום יש מקרים רבים בהם קיים צורך בהתקנה של מגדל מדרגות שמיועד לאתרי בניה מלבד טיפוס חיצוני לבניין, כמו לצורכי עליה וירידה לבור, לכניסה נפרדת לקומות, להתקנת פיר מעלית, עבור ריצוף שטח רחב ידיים, או במקרים רבים שנוצר עומס רב על המבנה שלא יציב דיו.

מה זה פיגום מדרגות?

מערכת פיגום מדרגות אמור לשמש כמבנה ארעי כדי לתמוך בציוד ובני אדם במהלך בנייה או שיפוץ מבנים גדולים. הפיגומים עשויים בדרך כלל מערכת מודולארית ייעודית, שאותה אפשר לפרק ולהרכיב לפי הגובה שאליו רוצים להגיע.

לשם השוואה, האלטרנטיבה לפיגומים היא סולם או סנפלינג. הבעיה היא שסולם מתאים לקומות נמוכות בלבד, בעוד ספנלינג מאפשר עבודה מהגג אבל לא מקל על העלאת הציוד. ניתן גם להשתמש במנופים ובמות הרמה, אולם הם יקרים ומסרבלים פרויקטים שמבוצעים נקודתית על קירות חיצוניים. כמו כן, קיימים סוגים שונים של פיגומים וקל להתאים אותם לצרכים של הלקוח ואתר הבנייה.

פיגומים אלומניות

איך בוחרים פיגום מדרגות ?

פיגום מדרגות הוא חלק ממערכת ייעודית שבה משתמשים כדי לאפשר עלייה וירידה לבור או לבניינים קיימים. המערכת מתאימה לצורך כניסה נפרדת לקומות באתרי בנייה וכך היא מבטיחה נגישות גבוהה עבור העובדים, הקבלן והספקים החיצוניים. בנוסף, המערכת כוללת מדרגות ייעודיות שהשימוש בהן בטיחותי ועומד גם בסטנדרטים מחמירים מבחינת אכיפה ורגולציה.

התנאי לניצול היתרונות השונים של מערכת הפיגומים באתרי בנייה ושיפוצים הוא לבחור אותם נכון. כדי לעשות את זה, יש כמה דברים שאותם מומלץ לבדוק:

ממה עשויים הפיגומיםחייבים להיות מיוצרים מפלדה מגולוונת. פלדה היא חומר גלם חזק והגלוון מונע בלאי, קורוזיה, שחיקה וחלודה. לשם השוואה, הם גם יכולים להיות עשויים עץ אבל הם לא מתאימים לשימוש יחד עם מדרגות והם הרבה פחות בטיחותיים.
ממה עשויות המדרגותהכי חשוב לבחור מערכת שבה המדרגות עשויות אלומיניום. זהו חומר גלם עטוף שכבת אלומינה, שהיא מטבעה מוגנת מפני חלודה. בנוסף, אלומיניום הוא חומר גלם חזק שקל לעבוד איתו ואפשר לייצר בעזרתו מדרגות במידות שונות לפי גודל מערכת הפיגומים.
סוג המעקותהמדרגות מאפשרות עלייה וירידה רק אם יש לידן מעקה. לא כדאי להתפשר על המעקה במערכת ועדיף שגם הוא יהיה עשוי אלומיניום. עם מדרגות אלומיניום ומעקה ניתן לבנות מגדל ומערכת שתאפשר לכל פועל ואיש מקצוע נגישות מלאה לאתר.
מפרט טכניהשוואה בין סוגים שונים של פיגומים מבוססת על המפרט הטכני המתואר על ידי היצרן. באמצעות המפרט הטכני ניתן לדעת עד כמה המערכת מהירה להרכבה, האם המשקל שלהם יחסית נמוך ובעיקר האם הם בטיחותיים גם במהלך עבודה בגובה.

בטיחות באתר

כיום ידוע שכל מה שניתן להכניס לאתרי הבנייה שמסייע להדק את תחושת הביטחון, הוא מבורך. מגדל מדרגות שעליו ניתן לטפס או במקרים אחרים, לרדת לעומק האדמה, מהווה משטח יציב ובטוח לכל עובד שנמצא באתר. ניתן לשאת עליו משקלים גדולים ולבצע מגוון שלם של פעולות שלא היה ניתן לעשות זאת אחרת. מדובר במענה אידיאלי למגוון של צרכים וגם במוצר שההתקנה והפירוק שלו כל כך פשוטים וקלילים ועם זאת הוא עמיד בכל תנאים של מזג אוויר.

פיגומי מדרגות אלומיניום

מגדל מדרגות הוא למעשה סוג של פיגום. כל אדם שנמצא על מבנה ארעי שמצריך תנועה, עלייה נוחה וירידה קלה של אנשי מקצוע, שינוע של חומרים וציוד לגובה רב, יעשה שימוש תדיר במדרגות אלומיניום. בין השאר, גם במפעלי תעשייה רבים רואים לנכון לעשות שימוש במגדלי מדרגות בזמן שהייה על גשרים, בתוך בורות ועוד. המדרגות עשויות מחומר אלומיניום מה שמאפשר את הנוחות והקלות בהרכבה שלהן וניתן בעזרתן להגיע עד לגובה של – 12 מטרים.

מדרגות אלומיניום

מהם היתרונות של מדרגות אלומיניום?

  • מהירים להרכבה
  • המשקל שלהם נמוך יחסית
  • נחשבים לבטיחותיים יותר לעבודה

איפה משיגים פיגום מדרגות?

פיגום מדרגות כדאי להשיג מחברה שמתמחה בציוד בניין. לא כדאי להתפשר על האיכות של הפיגומים ועל הזמינות שלהם, כי עיכוב בזמני אספקה עלול למשל לגרום לעיכוב של כל הפרויקט. יתרה על כך, פרויקט שמבוצע בלי פיגומים מתאימים עלול להיות מסוכן גם עבור העובדים וגם עבור עוברי האורח. בשביל למנוע את כל זה, מתאמים הקצאה של הפיגומים ישירות מול החברה שמספקת חומרי בניין.

את הפיגומים ניתן לרכוש או לשכור. השכרה מתאימה לפרויקט חד פעמי או אם הקבלן מחזיק בפיגומים אבל מגלה שחסרים לו כמה מהם על מנת להגיע לקומות גבוהות, בעוד הרכישה תהיה רלוונטית בעיקר לקבלנים גדולים שצריכים זמינות גבוהה של הפיגומים באזורים שונים בארץ. בנוסף, אפשר להתייעץ עם נציגי חברה שמתמחה באספקת ציוד בניין על מנת לקבל הצעת מחיר הוגנת.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999