מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

פיגומים להשכרה

פיגומים הם מבנה זמני המותקן באתר ומעניק נגישות ותמיכה לכל מי שנתלה או נעמד עליו, בזמן תהליך בנייה של מבנה או שיפוצו. המבנה הוא מודולרי הניתן להתאמה אישית, ליצירת מעטפת סביב פאות המבנה וכולל שירות של התקנת הפיגומים בפועל.פיגומים להשכרה נולדו כצורך קיים של כל פרויקט בינוי לתת מענה ופתרון לצרכי הנגישות של העובדים למבנה מנקודות שונות, בגבהים שונים ותוך יצירת משטחים יציבים בעלי יכולת נשיאה לעובדים ולציוד ותמיכה בטיחותית מתאימה.

מה היתרונות בהשכרת פיגומים?

מכבי ציוד בניין מציעה השכרת פיגום אלומיניום או למכירה שמספק גשר או מבנה תמיכה שעומדים בכל התקנים. כל ההרכבה וההתקנה של הפיגום יתבצע רק באתר עצמו והחברה שמשכירה את הציוד תשמח גם לייעץ ולסייע בכל מה שקשור לביקורת בטיחות ובבנייה של הפיגומים על הצד הטוב ביותר.

צמצום הוצאה כלכלית – במידה ומתרכזים בפרויקט אחד שדורש פיגומים, יהיה נכון לשכור את הפיגמומים המיועדים לאותו פרויקט ולא לרכוש אותם, זאת במידה ואתם לא בטוחים שתמצאו להם שימוש בפרויקט הבא. כך למעשה החיסכון יבוא לידי ביטוי בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. השכרת פיגום נייד החל מ 500 ₪ לחודש.

זמינות – כל בעל מקצוע שמחפש פיגומים וציוד עבור הפרויקט שלו יכול למצוא במידי את הכלים הללו במקום שמוכר ומשכיר מגוון של מכשירים, אביזרים וכלים. ניתן לפנות בכל שעה ולקבל את הציוד במהירות מרבית וכך תצליחו תמיד לעמוד בלו"ז עליו התחייבתם.

בטיחות– השכרה פיגומים מחברה אמינה יספק לכם ביטחון לגבי איכות הציוד.

חשוב לציין: הציוד עובר בדיקה מקיפה לפני שהוא מושכר, זאת כדי לאמוד על כשירותו בפועל.

פיגומים להשכרה

מכבי ציוד בנין מספקת מגוון פיגומים להשכרה במחיר ללא תחרות בינהם:
✔️ פיגום זקיפים
✔️ פיגום שלוח
✔️ פיגום חמורי
✔️ פיגום עצמאי
✔️ פיגום ממוכן
✔️ פיגום זיזי מיוחד
✔️ פיגום תלוי
✔️ פיגום גלגלים
✔️ פיגום טייחים ועוד…

מה עדיף - להשכיר או לקנות פיגום?

כיום לקבלנים ניתנת האפשרות של פיגומים למכירה או השכרה. אפשרות זאת יש לבחון לפני הכל תוך בחינת הכדאיות הכלכלית. קבלנים הזקוקים לאותו סוג של פיגום בשל עבודה שגרתית ואחידה בתחום הבינוי יעדיפו להשקיע ברכישה חד פעמית ולרכוש פיגום, ולעומתם קבלני מתח המספקים שירותי קבלנות למבנים שונים וזקוקים לפיגומים שונים לכל פרויקט ינצלו היטב את שירותי השכרת הפיגומים בהתאמה אישית בכל פרויקט.

מכבי ציוד בניין מעמידה לרשות לקוחותינו הרבים בענף הבניה פיגומים עמידים ואיכותיים להשכרה, תוך ליווי מקצועי וייעוץ של טובי בעלי המקצוע בתחום.
אנו משלבים שירות מקצועי, מוצרי איכות ושמים דגש מיוחד על נושא הבטיחות בכל פרויקט מקטן ועד גדול.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999