מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

פיגומים למכירה

מכבי ציוד בניין בע"מ מספקת את השירות האמין ביותר תוך שמירה על סטנדרטים מחמירים של בטיחות לצד איכות המסייעים רבות לקבלנים מובילים בענף הבנייה בישראל. החברה מציעה פיגומים למכירה בהתאמה אישית לכל צורך ולכל פרויקט ומספקת פתרונות נגישות בטיחותיים בעבודה בגובה לכל דורש.

מה זה פיגום?

פיגום הוא מבנה זמני שמטרתו לספק תמיכה לעובדי האתר הזקוקים לנגישות בגובה בזמן תהליך בנייה או שיפוץ של מבנה. פיגומים מקצועיים יספקו משטח נוח לעמידה, אחיזה ואפשרות עליה וירידה מן הפיגום בצורה בטוחה. הפיגומים מהווים גשר ומגדל תמיכה יציב ועומדים בדרישות תקינה מחמירות במיוחד במטרה לספק בטיחות מלאה.פעולת ההתקנה של הפיגום תתבצע באתר הלקוח ובפיקוחו, עד לעמידת פיגום יציב ברוחב ובמבנה הרצוי המספק את נגישות העבודה לעובדי האתר.

עולם הבינוי מכיר בצרכים השונים של האתרים ועל כן ניתן למצוא פיגומים למכירה מסוגים שונים, מחומרים שונים, המספקים דרגות שונות של תמיכה, עומס ויציבות. חברות המספקות שירותי פיגומים למכירה יציעו פיגומים ייחודים בהתאם לצרכי הקבלן והאתר בניהם: פיגום תלוי, פיגום נייד, פיגום חוץ ופיגומים נוספים.

לשיחת יעוץ בנושא פיגומים למכירה מחיר צרו קשר 

למה לבחור בפיגומים של מכבי ציוד בניין?

✔️הודות למיקום – מכבי ציוד בניין ממוקמת במרכז הארץ, צמוד לכביש 6. יתרון גיאוגרפי זה מאפשר ללקוחות מכל רחבי הארץ למצוא אצלנו את המענה המתאים בלי לכלות משאבים על נסיעות והעברת ציוד.

✔️הודות למבחר – אצלנו ניתן למצוא מבחר רחב של פיגומים ניידים. בין היתר אנו מספקים פיגום נייד ממתכת – ברזל וכן מאלומיניום. את פיגומי הברזל אנו מייצרים באופן עצמי.

✔️הודות לאפשרויות – אנו מציעים שירותי מכירת פיגומים לצד אפשרות של השכרה ללקוחות שאין להם צורך ברכישה אלא בשימוש מסוים בלבד.

✔️הודות למידות – ניתן להשיג אצלנו פיגומים בגדלים שונים ובשלל גבהים. כך שלפי הצורך מולו אתם עומדים תוכלו לקבל את הפיגומים המתאימים והנוחים ביותר.

✔️הודות לאיכות – הפיגומים שלנו מצטיינים ברמת איכות גבוהה. הן מבחינת חומר הגלם והן מבחינת הגלגלים.

✔️הודות למרחב – אנחנו מפעילים שטח לוגיסטי של כעשרה דונם. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד לבניין.

בניית פיגום עצמאית או לחפש פיגום למכירה ?

עם היציאה לפרויקט בנייה יערוך הקבלן חשיבה אילו מן השירותים יוכל לספק בעצמו באמצעות צוותי הבניה וההנדסה המקצועיים ובאילו שירותים מוטב להיעזר במיקור חוץ. בתחום הפיגומים קיימות בשוק חברות מקצועיות המספקות מכירת פיגומים לקבלנים, ומספקות יתרונות בולטים הן באיכות הפיגום בזכות ניסיונם וידיעותיהם, והן במהירות וביעילות של הקמתו והתקנתו. פיגומים מקצועיים זקוקים לא אחת גם לאביזרים ומערכות נלוות דוגמת גרמי מדרגות, מעקה, משטחי נשיאה ועוד. מכבי ציוד בניין תוכל לתת לך מענה כבר משלב התכנון ועד ליום ההתקנה.

מה היתרונות של פיגומים לבניין למכירה {או לכל פרויקט אחר} ?

  • כל עבודה שתדרוש ציוד מסוים תסתיים בשלב כלשהו, בעוד הכלים והציוד נותרים ללא מעש.
  • כל אלה יהיה להם שימוש כבר בפרויקט הבא שלכם. תוכלו להשמיש אותם בקלות והם יהיו בהישג יד.
  • תחסכו לכם זמן וכסף בכך שלא תאלצו להשכיר את הציוד מחדש לפרויקט הבא, הרי הוא כבר ברשותכם ואתם יודעים כיצד לעשות בו שימוש יעיל ומקצועי.

פיגומים לבניין למכירה, פיגומים לכל פרויקט למכירה ולהשכרה 
✔️ מכבי ציוד בניין מספקת פיגומים למכירה ממתכת / ברזל וגם אלומיניום
✔️ הברזל מיוצרים אצלנו במפעל
✔️ מלאי גדול ואספקה מיידית
✔️ עובדים עם כל החברות הגדולות: אלקטרה בנייה, דניה סיבוס, תדהר, אשטרום, מנרב, סולל בונה ועוד..
✔️ מגוון רחב של פיגומים למכירה: פיגום זקיפים, פיגום שלוח, פיגום חמורי, פיגום עצמאי, פיגום ממוכן, פיגום זיזי, פיגום תלוי, פיגום גלגלים למכירה, פיגום טייחים ועוד…

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999