מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

ציוד שונה לבנייה

חברה שמספקת ציוד לבנייה תחזיק מגוון רחב של ציוד, חומרי גלם, כלים, מוצרים ואביזרים למיניהם שמיועדים לעבודות בנייה ושיפוץ מבנים. לקוחותיה של חברה שמייצרת או מייבאה ציוד לבניין יהיו ברובם קבלנים, אנשי מקצוע וחברות בנייה גדולות.

ציוד שונה לבניין

עם זאת, ענף הבנייה בימינו נמצא בנקודת זמן בה המגמה היא לעבור לבנייה מתועשת עקב מחסור בכוח אדם, ובפרט, לנוכח העובדה שלבנייה מתועשת יש מוניטין של הצלחה בהפחתת כוח אדם, בהספק גבוה ואיכויות ביצוע. על מנת להצליח לממש את הפוטנציאל בבנייה מתועשת, צריך גם לעשות שימוש בטכנולוגיות תיעוש ולפנות לציוד בנייה שונה.

מה זה ציוד שונה לבנייה?

כשמדובר בציוד שהוא שונה הכוונה לציוד הרבה יותר מתקדם מהציוד המסורתי שבו נעשה שימוש במשך שנים רבות. ציוד שונה מגדיל משמעותית את תפוקת העבודה, מקצר את משך זמני הביצוע, מקצר את משך זמן ההכשרה ובאופן טבעי מעלה את איכות העבודה. דוגמא לציוד שונה זה, תבניות שמסייעות ליציקות, חישוקים לעמוד של בניין, אביזרים כמו תפסנים של תבניות, עגלות שינוע, מכונות חיתוך מקצועיות שמכופפות ברזל וכד'.

השימושים של ציוד לבנייה שונים:

אפשר לחלק סוגים שונים של ציוד לבנייה לקטגוריות. אפשרות אחת היא לבצע את החלוקה לפי יוד כבד וציוד קל, בעוד אפשרות אחרת היא להתמקד בהבדל בין ציוד נייד וציוד נייח. לחילופין, יש גם אופציה של חלוקת הציוד לפי קטגוריות בגלל האופן שבו משתמשים בו:

סוג ציודלמה משמש?
ציוד שמשמש למדידות בנייה מתחילה במדידה. בשביל לבצע מדידות מדויקות, משתמשים בציוד של אנשי תכנון והנדסה. ציוד המדידות חייב להיות אמין והוא כולל מכשירי לייזר שמסייעים לבצע פרויקטים הנדסיים מורכבים.
ציוד נגרות סוג אחר של ציוד הוא זה שנמצא בשימוש של נגרים. השימוש בעץ כחומר גלם שכיח מאוד בענף הבנייה, לכן חייבים לדעת איך לעבוד עם ציוד שמאפשר לנסר אותו. בנוסף, עבודות בנייה זקוקות לרוטרים וטרימרים כדי לעצב צורות וחורים בעצים או על מנת לבצע עבודות בנייה מאסיביות בשיפוצים וחיזוק מבנים.
ציוד אינסטלציה קבלני השיפוצים הם בדרך כלל לא אלו שמבצעים את עבודות האינסטלציה בעצמם, אבל הם כן צריכים לשתף פעולה עם אינסטלטורים. בהקשר הזה, הציוד המומלץ הוא חותכי צינורות, פותחי צינורות ומצלמות תרמיות שבהן ניתן להשתמש בשיפוצים וחיזוק מבנים כדי לאתר נזילות בלי לגרום הרס מיותר לפני עבודות הבנייה.
ניסור וחיתוך יש חומרי גלם נוספים שאותם צריך לחתוך או לעבד על פי התוצרים המבוקשים של הפרויקט. כאן התפקיד של ציוד לבנייה הוא לאפשר לבצע את זה באתר הבנייה עצמו או לפני שמביאים את חומרי הגלם לשטח.
ציוד מכני הנדסי אי אפשר לדבר על ציוד לבנייה בלי להזכיר ציוד מכני הנדסי. ציוד צמ"ה כולל מלגזות, טרקטורים ופתרונות הרמה והוא נועד על מנת לאסוף ולהוביל חומרים כבדים למרחקים קצרים ובינוניים באתרי הבנייה או הפרויקטים. במידה ומדובר על בנייה במרחב הציבורי או על סלילת כבישים, משתמשים בציוד כבד יותר ובפתרונות כמו מעמיסים, טלסקופים ושופלים.

איפה ניתן להשיג את הציוד?

המקום שבו משיגים ציוד לבנייה משפיע ישירות על הבטיחות של העבודה ועל התוצאות של הפרויקט. לכן חשוב להשיג את הציוד במקום שמתמחה בכך, בתיאום מראש ולאחר שמבררים שיש מספיק מלאי לפי הדרישות. כמו כן, ניתן לבצע השוואת מחירים בין סוגים שונים של ציוד אבל לזכור שתמיד עדיף להשקיע בפתרונות איכותיים מאשר לחפש את העלות הנמוכה.

היתרונות של חברת מכבי ציוד בניין בע"מ

בחברת מכבי ציוד בניין בכל תכנון של ייצור ציוד יש דגש על מוצר שהוא איכותי ובמובן מסוים גם ייחודי ומתקדם. הציוד עונה על מגוון רחב של צרכים, הוא מספק פתרונות קלים וחדשניים שמשרים אווירה בטיחותית בכל אתר הבנייה.

יתרון נוסף שקיים בחברת מכבי ציוד בניין, הוא שכל הציוד נמצא תחת קורת גג אחת ואין צורך להתפזר ולהתרוצץ בכמה מקומות שונים על מנת להשיג את הציוד הנדרש. אפשרות נוספת שעומדת בפני כל לקוח תהייה הבחירה של השכרה של ציוד או רכישה בהתאם לצרכיו ולדרישותיו.

חברת מכבי ציוד בניין מתמחה בתחום הייצור ויבוא חומרים וציוד לבניין מזה שנים רבות, היא מעורה תמיד בתמורות ובחידושים בענף הבנייה ומתאימה את מוצריה בהתאם. חברת מכבי מעניקה שירות איכותי ואדיב לכלל לקוחותיה, וכל מנעד המוצרים שהיא מספקת עומדים בסטנדרט הגבוה ביותר.

לקבלת ייעוץ אישי ולביצוע הזמנה חייגו 03-9102999.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999