מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

אביזרי הרמה – כל המידע הדרוש לבחירה נכונה

בזמן עבודה באתרי בנייה בהם נעשה שימוש במנופים, מתקיימת פעילות חוזרת ונשנית של הרמת ציוד וחומרי בניין לגובה, בהתאם להתקדמות הבנייה וצרכי האתר. כיצד מרימים את כל הדברים הללו באופן בטוח? איך מחברים אותם למנוף באופן שלא יהיה סיכוי, ולו הקלוש ביותר, שיפול משהו בדרך?

לשם כך נוצרו אביזרי ההרמה השונים אותם נסקור כאן. המשותף לכולם הוא שהם האמצעי שמאפשר להרים לגבהים ולהביא ביעילות לכל מקום באתר הבנייה, חומרים שונים, ציוד כבר ועוד.

אם אתם רוצים לדעת היכן ניתן להשיג אביזרי הרמה איכותיים, או רוצים לדעת עוד על אביזרי הרמה – כדי לבחור נכון, המשיכו בקריאה.

אלו סוגים של אביזרי הרמה קיימים?

קיימים מספר סוגים של אביזרי הרמה המשמשים בעבודות בניין, הכוללים, בין היתר:

  1. שרשראות הרמה – מגיעות באורכים שונים ומותאמות לעומסי משקל שונים.
  2. דודי בטון – המשמשים להנפת בטון בזמן היציקה. מגיעים במספר נפחים.
  3. מכלי פסולת – גם אלו מגיעים בנפחים שונים ומותאמים לעומסים שונים.
  4. חגורות הרמה – מגיעות, בדומה לשרשראות, באורכים שונים ובהתאמה לעומסים שונים.
  5. כבלים שונים להנפת לוח"דים, רשתות ברזל ועוד.

 

כפי שניתן לראות מן הרשימה, מצויים בה מגוון רחב של אביזרי הרמה שרשראות, חגורות, מכלים ועוד.

ההבדלים בין סוגים שונים של שרשרת הרמה או חגורה, יבואו לביטוי לרוב בנתון העומס המירבי אותו הן מתוכננות לשאת, כמו גם העובדה שהן מגיעות באורכים שונים.

כאשר קיים צורך להביא למקום גבוה חומר שאינו מוצק לחלוטין, משתמשים בדודי בטון אשר ניתן להשיג גם כמשומשים או כמשופצים. דודים אלו נבדלים בנפחים השונים שהם מסוגלים להכיל וניתן לבחור ולהתאים בהתאם לצורך של כל לקוח.

כיצד בוחרים את ציוד ההרמה המתאים ביותר?

אביזרי הרמה למנוף או לשימושים אחרים, חשוב לבחור בהתאם לסוג העבודה הנדרשת מהם. מדובר בציוד המשמש להרמה והעמסה בגבהים וחיוני שהוא יהיה בטיחותי ותקין. כשל במוצר שהינו אביזר או ציוד הרמה – יכול להסתיים באסון.

מלבד העומס המותר, האביזרים צריכים להיות גם עמידים כמה שיותר למפגעים באתר, כמו מכות/חבטות שהמכל או הדוד עלולים לקבל בזמן השימוש. האביזרים צריכים לשמור עליהם שלא יתעוותו, יסדקו או יתפרקו עם הזמן.

דאגו תמיד לוודא שאתם מתאימים את אביזרי ההרמה שבחרתם לעומס המירבי עבורו תוכננו. כך תוכלו להיות רגועים בידיעה שאתם עובדים בטוח.

איך נוכל לדעת שבחרנו בציוד הרמה איכותי ובטוח?

על מנת להיות בטוחים שאתם בוחרים את המוצר הטוב ביותר, שהינו גם איכותי וגם עומד בתקנים מחמירים המבטיחים שיהיה בטיחותי ועמיד לאורך שנים, עליכם לבחון מספר מאפיינים ומרכיבים:

  1. וודאו שהאביזרים והציוד מיוצרים תוך הקפדה על איכות ועומדים בתקן מוכר.
  2. בדקו שמדובר בציוד המיוצר מחומר גלם איכותי, שיהיה עמיד לאורך זמן.
  3. בחרו ספק ותיק, מוכר, ואמין – אם יש למוצר ״הורים״ טובים, תוכלו להיות שקטים שבחרתם נכון.

 

איך בוחרים את הספק הטוב ביותר לציוד הרמה איכותי?

מכיוון שמדובר בהיבט בטיחותי ראשון במעלה, חשוב מאד להיות בטוחים – תרתי משמע – בבחירת הציוד והאביזרים הנכונים והטובים ביותר.

כדי להבטיח שאתם רוכשים אביזרי הרמה שעומדים בדרישות התקן המחמירות ביותר ויבטיחו את בטיחות העובדים שלכם, עליכם לפנות לספק שמתמצא בתחום ועוסק בו כבר שנים רבות, בעל ניסיון אשר אינו מתפשר על איכות ובטיחות. נחסוך לכם בחיפושים – אתם צריכים להגיע אלינו.

מי אנחנו

מכבי ציוד בניין בע״מ הינה חברה ותיקה בתחום אספקת ציוד לבניין מכל הסוגים. הדבר היחידי שאינו מגוון אצלנו הינו רמת האיכות – כל המוצרים והציוד שאנו משווקים הינם מאיכות גבוהה ביותר ועל כך מעולם לא התפשרנו ואין לנו כוונה לעשות זאת.

החברה מייבאת, מייצרת, משווקת ומשכירה מגוון רחב של אביזרים, מכונות, ציוד וכל מה שנחוץ לעוסקים בענף הבניה. כל מוצרינו עומדים בתקני בטיחות מחמירים – ההקפדה שלנו על איכות ובטיחות היא שהעניקה לנו את היכולת להיות הטובים בתחום כבר עשורים רבים.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון אביזרי הרמה לסוגיהם, כולל דודי בטון איכותיים – המייעלים את העבודה ונותנים מענה מיטבי לאנשי מקצוע וקבלנים. אנחנו נשמח לתת לכם מענה מקיף ומקצועי ולספק לכם את המוצרים הטובים ביותר עבורכם.

דברו איתנו

אם אתם מחפשים ציוד לבניין ורוצים להיות בטוחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר – איכות מעולה במחיר נוח – אנחנו הכתובת. התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 03-9102999 ונשמח לסייע לכם בכל מה שדרוש. אתם יכולים לבנות עלינו.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999