מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

השכרת רגלי תמיכה לבניין – משתלם?

כאשר בונים מבנה חדש ויוצקים בטון טרי, קיים צורך בהתקני תמיכה המאפשרים לעבוד בבטחה כל עוד המבנה בתהליך הקמה. התקנים אלו, הידועים בשם רגלי תמיכה, חיוניים לתהליך וחשובים במיוחד כדי למנוע קריסה של חלק כזה או אחר של המבנה בזמן הבנייה. אתם תוהים מהיכן משיגים רגלי תמיכה כאלו וכיצד ניתן לדעת שבחרתם רגליים איכותיות? רוצים לדעת עוד על רגלי תמיכה לבניין? המשיכו בקריאה.

כמה סוגים של רגלי תמיכה לבניין קיימים?

ישנם מספר סוגים של רגלי תמיכה לבניין, הכוללים, בין היתר:

  1. רגלי מסקו – מיועדות לעומס של כ-800 ק״ג.
  2. רגליים מגולוונות – אשר חלקן מיועדות לתמיכה בעומס של 2 טון.
  3. מגדלי תמיכה אקרו- יש מגדל תמיכה "קל" (מצינור 50 מ"מ) שמיועד לעומס של עד 14 טון (תלוי בגובה) ומגדל אקרו כבד (מצינור 60 מ"מ) שמיועד לעומס של עד 24 טון (תלוי בגובה).


יש עוד – זוהי, מן הסתם, רשימה חלקית הכוללת את הסוגים העיקריים והנפוצים ביותר.
רגלי התמיכה המשמשות כיום בכל אתר בנייה גדול המכבד את עצמו והדואג לבטיחות עובדיו נהיו פריט חובה נפוץ וחשוב מאין כמותו.
רגל מסקו, רגלי אקרו, רגל תמיכה טלסקופית – כל סוגי רגלי התמיכה, בסופו של דבר, משמשות לאותה מטרה עיקרית – תמיכה בטוחה בחלקי בניין בתהליך הבנייה, המאפשרת להתנהל באתר בניין בבטחה – בייחוד בימים בהם מרבית המיזמים הינם בקנה מידה גדול ונרחב.

ההבדלים בין סוגי הרגליים יבואו לביטוי לרוב בנתון העומס המירבי אותו הם מתוכננים לשאת ובגובה בו הם יכולים לתמוך.

כל רגל תמיכה, אשר מיועדת לתמוך בתקרה יצוקה או בקירות במהלך הבנייה, תהיה מורכבת מצינור חיצוני (תרמיל עם הברגה), ממאריך שהינו הצינור הפנימי של רגל התמיכה, ומראש – שהוא החלק עליו מושען החלק הנתמך. לכל סוג רגל אורך מאריך שונה, סוג ראש אחר ומידת עומס אותה היא מתוכננת לשאת באופן בטוח.

האם קיימת עדיפות לסוג מסוים של רגל תמיכה?

כל עוד הן מקבלות תקן רגלי בניין הן בסדר גמור – כל סוג של רגל בניין מתוכנן לביצוע משימה מסוימת ולכן סוג הרגל פשוט צריך להיות מותאם לסוג העבודה שעליה לבצע. כל עוד תקפידו על מוצר איכותי ותתאימו את המוצר למשימה – אתם מסודרים.

דאגו תמיד לוודא שאתם מתאימים את רגל התמיכה שבחרתם לעומס המירבי עבורו תוכננה. כך תוכלו להיות רגועים בידיעה שאתם עובדים בטוח.

איך נוכל לדעת שבחרנו רגלי תמיכה איכותיות ובטוחות?

על מנת להיות בטוחים שאתם בוחרים את המוצר הטוב ביותר, שהינו גם איכותי וגם עומד בתקנים מחמירים המבטיחים שיהיה בטיחותי ועמיד לאורך שנים, עליכם לבחון מספר מאפיינים ומרכיבים:

  1. וודאו שהרגליים מיוצרות תחת הקפדה על איכות ועמידה בתקן מוכר.
  2. בדקו שמדובר ברגלי תמיכה העשויות מחומר גלם איכותי.
  3. בחרו ספק אמין, מוכר, ותיק – אם יש למוצר ״הורים״ טובים, הוא יהיה מצוין.


בשוק נמכרות גם רגליים לבניין יד שניה, אך באלו קיימת סכנה כיוון שבמקרים רבים ההברגה של רגליים אלו תהיה פגומה וחלשה. לכן אנחנו נוטים להמליץ על רכישה או השכרה של רגליים איכותיות – מוצר משומש שעשוי להיות ישן ופגום עלול לא להיות בטיחותי מספיק.

איך בוחרים את הספק הטוב ביותר לרגלי תמיכה איכותיות?

מכיוון שמדובר בהיבט בטיחותי ראשון במעלה – רגלי תמיכה מהוות עזר בסביבת עבודה – חשוב מאד להיות בטוחים – תרתי משמע – בבחירת הרגליים הנכונות והטובות ביותר.

כדי להבטיח שאתם רוכשים רגלי תמיכה לבניין אשר תעמודנה בדרישות התקן המחמירות ביותר ותשמורנה על בטיחות העובדים שלכם, עליכם לפנות לספק שמתמצא בתחום ועוסק בו כבר שנים רבות, בעל ניסיון אשר אינו מתפשר על איכות ובטיחות. נחסוך לכם בחיפושים – אתם צריכים להגיע אלינו.

מי אנחנו

מכבי ציוד בניין בע״מ הינה חברה ותיקה בתחום אספקת ציוד לבניין מכל הסוגים. הדבר היחידי שאינו מגוון אצלנו הינו רמת האיכות – כל המוצרים והציוד שאנו משווקים הינם מאיכות גבוהה ביותר ועל כך מעולם לא התפשרנו ואין לנו כוונה לעשות זאת.

החברה מייבאת, מייצרת, משווקת ומשכירה מגוון רחב של אביזרים, מכונות, ציוד וכל מה שנחוץ לעוסקים בענף הבניה. כל מוצרינו עומדים בתקני בטיחות מחמירים – ההקפדה שלנו על איכות ובטיחות היא שהעניקה לנו את היכולת להיות הטובים בתחום כבר עשורים רבים.

אצלנו תוכלו למצוא ציוד לבניה מגוון ביותר, הכולל את כל סוגי רגלי תמיכה לבניין – כולם מייעלים את העבודה ונותנים מענה מיטבי לאנשי מקצוע וקבלנים בתחום. אנחנו מאפשרים לרכוש או לשכור את המוצרים שלנו וגובים עבור רגלי בניין מחיר תחרותי – לכם נותר רק להחליט אם אתם צריכים רגלי בניין באופן קבוע או שמשתלם לכם יותר לשכור מדי פעם. כך או כך, אנחנו נשמח לתת לכם מענה מקיף ומקצועי ולספק לכם את הפיגומים הטובים ביותר עבורכם.

דברו איתנו

אם אתם מחפשים ציוד לבניין ורוצים להיות בטוחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר – איכות מעולה במחיר נוח – אנחנו הכתובת. התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 03-9102999 ונשמח לסייע לכם בכל מה שדרוש. אתם יכולים לבנות עלינו.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999