מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

מגדלי אקרו - מגדלי תמיכה שיעמדו בכל עומס!

מגדלי אקרו במשקל כבד ו"קל" לעומסים עד 24 טון, משמשים לתמיכת תקרות, קורות, גשרים, מחלפים, סכרים וכד'. מגדלי תמיכה אקרו עשויים בצורה של פיגומים שמגיעים לגבהים גבוהים מאוד ונותנים מענה לכל פרויקט בהתאם לצרכים שלו ולעומס הנדרש. מלבד התמיכה שהם מעניקים, הם יכולים לשמש כהגנה מפני נפילה של חפצים מהגובה.

בשל ההאצה בענף, מתעצם גם הצורך להעניק את מלוא הביטחון באתר ולהסתייע באביזרים נלווים. אי לכך, יש היום מגוון של חברות שתורמות רבות לענף ומייצרות פיגומים למכירה, ציוד נלווה ומגדלי תמיכה שעוזרים בעומסים כבדים, מסייעים לפועלים שעובדים בשטח וכו'..

מגדלי תמיכה אקרו

השימושים של מגדלי תמיכה אקרו

השימוש העיקרי במגדלי אקרו הוא לצורך תמיכת תבניות ליציקות בטון. אם היציקה היא בגובה רב, בעומס גבוה או על גבי משטח רחב, יש צורך במערכת מתאימה שתספק את התמיכה הרצויה. מעבר לכך, בהקמת מגדלי אקרו תקן ישראלי עוזר לוודא את העמידות והחוזק שלהם גם לעומת מערכות תמיכה אחרות.

מגדלי תמיכה אקרו עשויים צינורות מתכת. הם מגיעים בשני קטרים של צינורות וניתן לבחור בין קוטר של 1.5 צול, שזה כ-50 מ"מ, או בקוטר של 2 צול – שזה כ-60 מ"מ. במילים אחרות, אפשר להתאים את הצינורות לצורך ובשני המקרים להשיג אותם בעובי של 3.65 מ"מ.

מה ההבדל והשוני בין מגדלי אקרו לפיגומים?

מגדלי אקרו שונים מפיגומים בכמה פרמטרים. ראשית, הם עשויים צינורות מתכת ולא עץ. שנית, הגובה של המגדלים משתנה לפי מספר וגובה המסגרות. עם זאת, המערכת פשוטה ואין צורך להשתמש בעגורן על מנת לנצל את היתרונות שלה. בגלל הסיבות הללו, מגדלי תמיכה אקרו נפוצים גם בפרויקטים חדשים וגם בשיפוצים והתחדשות עירונית.

הבדל נוסף מפיגומים מפיגומים מתבטא בכך שהם קלים יותר להרכבה. המשקל שלהם נמוך, אפשר לנייד אותם בקלות והאביזרים מברזל מגולוון עמידים בתנאי שטח. לעומת פיגומי עץ שנחשבים מיושנים ופחות עמידים או פיגומי מתכת שסופגים קורוזיה וחלודה, מגדלי תמיכה אקרו גם מיוצרים לפי תקנים מובילים וגם חוסכים בהוצאות תחזוקה.

מגדלי אקרו למכירה

מגדלי אקרו תקן

התקנים של מגדלי תמיכה אקרו נקבעים לפי מערכת החוקים האירופאית או הישראלית. הדבר החשוב הוא לוודא שמדובר במערכת תקנית בעלת יכולת נשיאת עומסים מוגדרים ובאחריות, תוך התאמה לאופי של הפרויקט. ספציפית כיום, רוב מגדלי תמיכה שנמצאים בארץ עומדים בתקן האירופאי ורק מעטים עומדים רק בתקן של מכון התקנים הישראלי.

התקנה של מגדלי אקרו

החברה שתשכיר לכם את המגדלים הללו תוכל לפרוס לכם אותם בשטח ביעילות ובבטחה. יש להבין שמדובר במוצר שמסייע במקומות רעועים ולכן נדרשת בטיחות גבוהה והיא מעל הכול. התמיכה של מגדלי אקרו בתקרות בטון תתחיל מפריסה נאותה של המגדל עד למצב שהיא לא תזדקק לעזרה ותוכל לעמוד בעצמה ולשאת את כל המשקל ועומסים כבדים.

ההתקנה מתבצעת בצורה הדרגתית כמו מגדל מקוביות, שלב אחרי שלב. מגדל אקרו בנוי מכמה מסגרות צינור עשויים מברזל בכל מיני גדלים שמתחברים בחוזקה אחד לשני. משני קצוות המגדל יהיו ברגים שישמשו להתאמה של הגובה המגדל הרצוי. אזורי הקשירה שמחוברים למסגרות הם חזקים והם ייצרו את החיבור הנוח והחזק למגדל עצמו.

הדרך הכי טובה להבין מה היתרונות של מגדלי תמיכה אקרו היא להשוות אותם לרגל בניין רגילה. כך למשל בעוד רגל בניין מיועדת להעמסה מינימאלית בלבד, מגדלי אקרו משמשים להעמסה גם של משקלים כבדים וגם לגובה רב.

מגדלי תמיכה אקרו

מהו העומס המותר?

מגדל עשוי צינורות בעובי של 1.5 צול בגובה של 6 מטר יכול להעמיס עד 13 טון, בעוד מגדל מצינורות בעובי של 2 צול בגובה דומה יכול להעמיס 18 טון. מלבד סוג המגדל לפי עובי הצינורות, בכל הקשור בנושא מגדלי אקרו ועומסים חשוב לבצע את ההרכבה של מגדלי אקרו בהנחיית מנהל העבודה בלבד ותחת פיקוח של קונסטרוקטור בשטח.

מגדלי אקרו למכירה | השכרה - הוראות בטיחות

מבחינה בטיחותית, יש כמה דגשים שחייבים להקפיד עליהם על מנת ליהנות מהיתרונות של מגדלי אקרו:

  • יש להעמיד את המגדלים על גבי משטח מהודק בלבד
  • במידה והקרקע אינה מבטון – יש להתייעץ עם יועץ קרקע
  • קושרים את המגדלים לפי תכנון מהנדס
  • לא מוציאים יותר מ-40 ס"מ של הבורג התחתון והעליון

מעוניינים גם במגדלי אקרו למכירה או להשכרה ?  במכבי ציוד בניין בע"מ תוכלו למצוא מגוון של מגדלי תמיכה, פיגומים, פיגומי מדרגות

ועוד מוצרים שיסייעו בעבודה ויעניקו את מלוא הביטחון באתר הבנייה שלכם. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו עוד ציוד ייחודי וחדשני והכל במקום אחד!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999