מכבי ציוד בניין בע"מ

4.54

14 חוות דעת

התקשרו עכשיו

מספר מקשר הסבר

פיגומים ניידים | פיגום נייד - מחיר משתלם רק במכבי✔

אנשים רבים לא מודעים לעובדה הזו, אך ניתן לשכור פיגומים ניידים עבור עבודות שונות שעליכם לבצע. כן כן קראתם נכון, פיגום נייד להשכרה הוא דבר יחסית שכיח שגם חברות קטנות וגם אנשים מקצוע פרטיים משתמשים בה עבור ביצוע עבודות שונות ומגוונות.

מחפשים פיגום נייד לבניין? הגעתם למקום הנכון! מכבי ציוד בניין מייצרת ומשווקת פיגומים ניידים ממתכת, ברזל ואלומיניום.

✔️ מלאי גדול
✔️ גבהים ורוחבים שונים
✔️ גם להשכרה וגם לקנייה
✔️ חומרים איכותיים

כאשר מחפשים חברה המשווקת פיגום נייד, חשוב לדעת כי יש מספר נתונים חשובים שבלעדיהם המענה של החברה לא יהיה מושלם. כך שחשוב לברר ולמצוא חברה מומלצת שמציעה מענה בתחום פיגומים ניידים.

מכבי ציוד בניין מציעה פיגומים ניידים להשכרה או למכירה מאלומיניום שמספק גשר או מבנה תמיכה שעומדים בכל התקנים. כל ההרכבה וההתקנה של הפיגום יתבצע רק באתר עצמו והחברה שמשכירה את הציוד תשמח גם לייעץ ולסייע בכל מה שקשור לביקורת בטיחות ובבנייה של הפיגומים על הצד הטוב ביותר.

למה כדאי להשתמש בפיגום נייד?

צמצום הוצאה כלכליתבמידה ומתרכזים בפרויקט אחד שדורש פיגומים, יהיה נכון לשכור את הפיגומים המיועדים לאותו פרויקט ולא לרכוש אותם, זאת במידה ואתם לא בטוחים שתמצאו להם שימוש בפרויקט הבא. כך למעשה החיסכון יבוא לידי ביטוי בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.
זמינותכל בעל מקצוע שמחפש פיגומים וציוד עבור הפרויקט שלו יכול למצוא במידי את הכלים הללו במקום שמוכר ומשכיר מגוון של מכשירים, אביזרים וכלים. ניתן לפנות בכל שעה ולקבל את הציוד במהירות מרבית וכך תצליחו תמיד לעמוד בלו"ז עליו התחייבתם.
בטיחותהשכרה פיגומים מחברה אמינה יספק לכם ביטחון לגבי איכות הציוד.
השכרת פיגום נייד

מה השימושים של פיגום נייד?

פיגום נייד הוא למעשה פיגום בנייה שניתן להזזה קלה ממקום למקום, מה שמאפשר לנו להציע אותנו להשכרה או למחירה. פיגומים אלו הם לרוב פיגומים קלים יותר המשמשים למגוון סוגים של עבודות בנייה. מרבית השימוש בפיגומים הניידים נעשית עבור עבודות שיפוצים המתרחשות בתוך מבנים כמו קבלני גבס או שיפוצים, חשמלאים ובעלי מקצוע שונים. קיימים סוגים שונים של פיגומים ניידים ולרוב הם מסווגים על ידי גובהם. תוכלו למצוא בקלות פיגומים ניידים שיתאימו לעבודה שאתם צריכים לבצע על סמך הגובה שאתם נדרשים להגיע אליו לביצוע העבודה.

מה היתרונות שלו?

ישנם יתרונות רבים לפיגום נייד להשכרה. ראשית, כשאתם הולכים על פיגום נייד להשכרה אתם חוסכים לעצמכם הוצאות כבדות מאוד, בעיקר אם אתם לא זקוקים לפיגום בעבודתכם השוטפת. במקום לשרוף אלפי שקלים על רכישת פיגום קבוע שיקשה עליכם לעבור מפרויקט לפרויקט ויכביד לכם על הכיס אתם יכולים לשכור את הפיגום במקרי הצורך במחירים נוחים, ללא התחייבויות עתידיות וללא פגיעה משמעותית בכיס. בנוסף, פיגומים ניידים ניתנים לפירוק והרכבה בקלות, כך שתוכלו לקחת אותם אתכם לכל מה שתרצו בנוחות ולא תצטרכו להסתבך עם הובלות מיוחדות.

יותר מזה, האם ידעתם שישנם פיגומים ניידים על גלגלים? סוגי פיגומים אלו יאפשרו לכם לנוע ממקום למקום בחלל בקלות ולבצע את כל העבודות שאתם צריכים בקלות ובמהירות מבלי לפרק את הפיגום עצמו. כמובן שיהיה ניתן לייצב את הגלגלים בזמן העבודה כך שלא תתגלגלו משם בטעות. כדאי לדעת כי על אף שהפיגומים הניידים יכולים לנוע ממקום למקום הם עשויים מחומרים יציבים ועמידים שבטוחים לעבודה בגובה כמו ברזל, אלומיניום ועוד.

תקן פיגום נייד

כמו כל כלי בנייה ועבודה, גם פיגומים ניידים צריכים לעמוד בתקני בטיחות מחמירים שמבטיחים שהעבודה תוכל להתבצע בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. כל הפיגומים הניידים בארץ מחויבים לעמוד בתו התקן של מכון התקנים הישראלי הנוגעים בנושאים כמו כמות המשקל שהפיגום יכול לשאת עליו בכל עת, מהן הדרישות מסולמות הפיגום, מהן הדרישות ממנו בתחום עומס הרוח ועוד.

הוראות בטיחות מיוחדות בנושא

כמובן שיש. כמו בכל פרויקט של עבודה בגובה גם כשאתם עובדים על פיגומים ניידים חשוב לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם. אחת ההוראות הראשונות והחשובות ביותר היא לבדוק שהקמתם את הפיגום הנייד שלכם בצורה נכונה ומקצועית. אנחנו ממליצים לכם לתת לבעלי המקצוע מהם אתם משכירים את הפיגום לבצע את ההתקנה עבורכם על מנת שתוכלו להימנע מטעויות מסכנות חיים. לאחר מכן, חשוב לבחון את הסביבה עליה אתם עובדים ולוודא שהיא מוכנה לעבודה. במידה וראיתם מכשולים בדרך, הרחיקו אותם משם.

בנוסף, חשוב להקשיב ולמלא את כל הוראות הבטיחות לעבודה בגבוה. וודאו כי אתם והעובדים שלכם מצוידים בכל הציוד הבטיחותי הנדרש, תבדקו שכל חומרי העבודה שלכם נמצאים אתכם על מנת שתוכלו לחסוך לעצמכם טיולים לאורך הפיגום ואבטחו פעם נוספת את כל חיבורי הפיגום והגלגלים שלו. החיים שלכם ושל הפועלים שלכם חשובים הרבה יותר מכמה דקות של בדיקות ועבודה, לכן חשוב להשקיע בכך ולוודא שאתם אכן מוכנים לצאת לעבודה בטוחה.

שאלות ותשובות

לא משנה אם אתם מחפשים פיגומים נייד למכירה או השכרת פיגום נייד, תוכלו להיות בטוחים שתמצאו בקלות פיגומים במגוון גבהים שיתאימו לסוג העבודה שאתם מחפשים. הגבהים השכיחים של פיגומים ניידים לרוב נעים סביב 8 מטרים. עם זאת, כדאי לדעת כי פעמים רבות תוכלו להשכיר או לרכוש תוספות גובה שיגביהו את הפיגום לגובה של כ-10 מטרים. במידה ואתם זקוקים לפיגומים ניידים שחורגים ממדי הגובה המקובלים אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו נעשה את המיטב על מנת לספק לכם את הפיגום שאתם צריכים.

המידות של פיגומים ניידים משתנות תדיר בין דגם לדגם. כפי שניתן להשכיר פיגומים ניידים בגבהים שונים כך ניתן לרכוש או להשכיר פיגומים ניידים בעלי מידות רוחב שונות, אפשרויות קיפול מיוחדות ועוד. הרוחב הסטנדרטי של פיגום נייד להשכרה או למכירה לרוב ינוע בין 0.70 מטר למטר אחד על מנת לאפשר לכם או לפועלים שלכם מרחב עבודה רחב ונוח. האורך של אותם פיגומים לרוב ינוע סביב מטר אחד ו-70 סנטימטרים. כמובן שקיימים עשרות אם לא מאות דגמים וסוגים של פיגומים ניידים כך שבמידה והמידות הסטנדרטיות לא לגמרי מתאימים לכם תוכלו למצוא בקלות את הפיגום שיענה על כל הצרכים שלכם.

למה לבחור בפיגום נייד של מכבי ציוד בניין?

✔️הודות למיקום – מכבי ציוד בניין ממוקמת במרכז הארץ, צמוד לכביש 6. יתרון גיאוגרפי זה מאפשר ללקוחות מכל רחבי הארץ למצוא אצלנו את המענה המתאים בלי לכלות משאבים על נסיעות והעברת ציוד.

✔️הודות למבחר – אצלנו ניתן למצוא מבחר רחב של פיגומים ניידים. בין היתר אנו מספקים פיגום נייד ממתכת – ברזל וכן מאלומיניום. את פיגומי הברזל אנו מייצרים באופן עצמי.

✔️הודות לאפשרויות – אנו מציעים שירותי מכירת פיגומים לצד אפשרות של השכרה ללקוחות שאין להם צורך ברכישה אלא בשימוש מסוים בלבד.

✔️הודות למידות – ניתן להשיג אצלנו פיגומים בגדלים שונים ובשלל גבהים. כך שלפי הצורך מולו אתם עומדים תוכלו לקבל את הפיגומים המתאימים והנוחים ביותר.

✔️הודות לאיכות – הפיגומים שלנו מצטיינים ברמת איכות גבוהה. הן מבחינת חומר הגלם והן מבחינת הגלגלים.

✔️הודות למרחב – אנחנו מפעילים שטח לוגיסטי של כעשרה דונם. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד לבניין.

לקראת כל פרויקט בניה או צורך בפיגומים ניידים אתם מוזמנים לפנות למכבי – החברה המובילה לכל צרכי הבניין בכלל, ולפיגומים ניידים בפרט. אצלנו תמצאו את המוצרים הרצויים לכם, ותקבלו שירות מעולה!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9102999